Affection for affection
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА

Go down 
+2
ivan dimitrov
koteto_viky
6 posters
АвторСъобщение
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА   МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА EmptyПет 16 Май - 12:24

koteto_viky написа:
МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Angel207

ЗДРАВЕЙТЕ РАЗБИТИ СЪРЧИЦА

Има удари, които понасяме Има болка, която търпим Има
спомени, които отнасяме В нощите когато не спим... ЗАЩО
има ЛЮБОВ, която намираме... Но не можем да я споделим?
Няма на кого, нощите са толкова самотни. Дните минават
толкова тягостно и бавно. А болката не си отива . А толкова
боли . Споделете своята болка, и ще ви стане малко по леко . А може човекът разбил сърцето ви да прочете вашата
изповед и да се върне . ПОНЯКОГА СТАВАТ ЧУДЕСА ! ! !
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
ivan dimitrov

ivan dimitrov


Брой мнения : 2
Join date : 17.05.2008
Age : 49

МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Empty
ПисанеЗаглавие: МОЕТО СЪРЦЕ   МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА EmptyСъб 17 Май - 11:39

Искам и аз да ви разкажа своята история. До скоро бях с едно момиче , и мога да твърдя че настина се обичахме. Всеки ден в който бяхме заедно беше като приказка. Всяка една минута в която бяхме разделени минаваше като час. Но с времето започнахме да се караме за щяло и нещяло. Изричахме грозни думи и се обиждахме като куче и котка. И така тя започна да се страхува от мен. А аз започнах да я лъжа и отбягвам все повече и повече .Докато не си намерих друга. А тя горката стоеше с часове пред вратата ми с сълзи на очи ми се молеше да се върна, и да и простя. А на мен не ми пукаше Гонех я като нищожество. С времето тя започна да идва все по рядко и рядко. Докогато в един момент спря. В момент аз усетих че съм изгубил нещо което е било ценно за мен. Започнах да си го изкарвам на другата , исках от нея любов, а тя ми даваше но все нещо ми липсваше. Докато вчера не я видях гушната в прегръдките на едно момче. Беше толкова щастлива, а моето сърце спря . Отидох при нея и казах едно ЗДРАВЕЙ. А тя се обърна към мен с думите извинявай познаваме ли се. В този момент нещо се прекърши в мен, стоях безмълвен не знаех какво да кажа . Единственото което успях да промълвя беше НЕ ИЗГЛЕЖДА СЪМ СЕ ПРЕПОЗНАЛ. И навел глава си тръгнах . Тази нощ която преживях след това беше най гадната и тъжна нощ в целия ми живот.Другата стоеше до мен и питаше какво става, а аз мълчах навел глава осъзнаващ какво съм сторил. А другата искаше да си легне с мен . Това беше най отвратителното нещо което съм правил някога. Пред очите ми беше момичето което загубих . А другата стенеше и охкаше под мен . Докато не издържах и станах и избягах. Сега съм извън града си, и ме е страх да се върна защото .......... МОЛЯ ВИ ЗА СЪВЕТ КАКВО ДА НАПРАВЯ. ПОНЕ ДА СЕ ПОЗНАВАМ С ОНОВА КРАСИВО МОМИЧЕ. ДА И ПОКАЖА ОТНОВО ЧЕ СЪМ ЗАБРАВИЛ КОЛКО МЕ ОБИЧАШЕ. ИСКАМ ДА БЪДА С НЕЯ А НЕ С НЯКОЯ ДРУГА. НАДЯВАМ СЕ ЧЕ ПОНЕ НЯКОЙ ОТ ВАС ЩЕ МИ ОТГОВОРИ.
Върнете се в началото Go down
Snejana Georgieva
Admin
Admin
Snejana Georgieva


Брой мнения : 78
Join date : 16.05.2008
Age : 41
Местожителство : СОФИЯ

МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА   МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА EmptyСъб 17 Май - 16:34

ivan dimitrov написа:
Искам и аз да ви разкажа своята история. До скоро бях с едно момиче , и мога да твърдя че настина се обичахме. Всеки ден в който бяхме заедно беше като приказка. Всяка една минута в която бяхме разделени минаваше като час. Но с времето започнахме да се караме за щяло и нещяло. Изричахме грозни думи и се обиждахме като куче и котка. И така тя започна да се страхува от мен. А аз започнах да я лъжа и отбягвам все повече и повече .Докато не си намерих друга. А тя горката стоеше с часове пред вратата ми с сълзи на очи ми се молеше да се върна, и да и простя. А на мен не ми пукаше Гонех я като нищожество. С времето тя започна да идва все по рядко и рядко. Докогато в един момент спря. В момент аз усетих че съм изгубил нещо което е било ценно за мен. Започнах да си го изкарвам на другата , исках от нея любов, а тя ми даваше но все нещо ми липсваше. Докато вчера не я видях гушната в прегръдките на едно момче. Беше толкова щастлива, а моето сърце спря . Отидох при нея и казах едно ЗДРАВЕЙ. А тя се обърна към мен с думите извинявай познаваме ли се. В този момент нещо се прекърши в мен, стоях безмълвен не знаех какво да кажа . Единственото което успях да промълвя беше НЕ ИЗГЛЕЖДА СЪМ СЕ ПРЕПОЗНАЛ. И навел глава си тръгнах . Тази нощ която преживях след това беше най гадната и тъжна нощ в целия ми живот.Другата стоеше до мен и питаше какво става, а аз мълчах навел глава осъзнаващ какво съм сторил. А другата искаше да си легне с мен . Това беше най отвратителното нещо което съм правил някога. Пред очите ми беше момичето което загубих . А другата стенеше и охкаше под мен . Докато не издържах и станах и избягах. Сега съм извън града си, и ме е страх да се върна защото .......... МОЛЯ ВИ ЗА СЪВЕТ КАКВО ДА НАПРАВЯ. ПОНЕ ДА СЕ ПОЗНАВАМ С ОНОВА КРАСИВО МОМИЧЕ. ДА И ПОКАЖА ОТНОВО ЧЕ СЪМ ЗАБРАВИЛ КОЛКО МЕ ОБИЧАШЕ. ИСКАМ ДА БЪДА С НЕЯ А НЕ С НЯКОЯ ДРУГА. НАДЯВАМ СЕ ЧЕ ПОНЕ НЯКОЙ ОТ ВАС ЩЕ МИ ОТГОВОРИ.


КАКВО ДА ТИ КАЖА НЕ СМЯТАМ ЧЕ РАЗБИРАМ ОТНОШЕНИЯТА НА ХОРАТА ЧЕ ДА МЕСЯ, НО ТОВА КОЕТО СИ НАПРАВИЛ Е МНОГО ГРОЗНО . НЕ МОЖЕШ ДА ПОПРАВИШ СТОРЕНОТО . САМ СИ ИЗГОНИЛ ТОВА МОМИЧЕ ОТ СВОЯ ЖИВОТ И КОГАТО СИ СИ СПОМНИЛ ЗА ВСИЧКИ ВАШИ КРАСИВИ МИГОВЕ СИ РЕШИЛ ЧЕ ИСКАШ ДА СЕ ВЪРНЕШ . НО Е КЪСНО ПОНЕ СПОРЕД МЕН ТЯ ВЕЧЕ СИ Е ОТИШЛА . ЗАЩО НЕ СИ И КАЗАЛ НЯКОЯ МИЛА ДУМА ДОКАТО ТЯ Е БИЛА ТАМ ПРЕД ТВОЯТА ВРАТА ДОКАТО ТЕ Е ЧАКАЛА . НЕ ТОГАВА ТЯ Е БИЛА НАХАЛНИЦА . И ТОВА КОЕТО ТИ Е КАЗАЛО НЕ МИСЛИ ЧЕ НА НЕГО МУ Е БИЛО ЛЕКО ДА ГО КАЖЕ . САМАТА ТЯ Е РЕШИЛА ДА ЗАБРАВИ ЗА ТЕБ И НЯКАК ДА ОЦЕЛЕЕ . ВСЕ ПАК ИМА НАЧИН . НЕ КАЗВАМ ЧЕ Е ЛЕК ИЛИ ЧЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ЩЕ СЕ ПОЛУЧИ . ТРЯБВА ДА ЗАБРАВИШ ГОРДОСТА СИ ДА СЕ СТЕГНЕШ И ДА ОПИТАШ ДА Я НАМЕРИ ТАМ КЪДЕТО ТЯ ЩЕ БЪДЕ САМА. КАЖИ И ВСИЧКО КОЕТО МИСЛИШ . НАКАРАЙ Я ДА СИ СПОМНИ ЗА ТОВА КОЕТО СТЕ ПРЕЖИВЕЛИ ЗАЕДНО. И АКО Е ПИСАНО И Е ОСТАНАЛО НЕЩО В НЕЯ ТЯ ЩЕ СЕ ВЪРНЕ . АКО ЛИ ПЪК НЕ ПОНЕ ЩЕ ТИ СТАНА МАЛКО ПО ЛЕКО. НЕДЕЙ ДА СИ ГО ИЗКАРВАШ НА ДРУГОТО МОМИЧЕ ТЯ НЕ ТИ Е ВИНОВНА ЗА ТОВА ЧЕ СИ ЗБЪРКАЛ. ОПИТАЙ НИЩО ДА ЗАГУБИШ ПОНЕ ЩЕ МОЖЕТЕ ДА СИ ПОГОВОРИТЕ ЗА ВСИЧКО. И ДА СИ КАЖЕТЕ МНОГО НЕЩА. ПОЖЕЛАВАМ ТИ НАСТИНА ДА СПОЛУЧИШ ДА ПОСТИГНЕШ ЦЕЛТА СИ. И НЕ УНИВАЙ . ПОЗДРАВИ И ДО СКОРО.
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
sandra_mateva

sandra_mateva


Брой мнения : 2
Join date : 10.08.2009

МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Empty
ПисанеЗаглавие: Разбито сърце   МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА EmptyПон 10 Авг - 6:10

Здравейте на всички в този форум
Аз се казвам Силвана и съм нещастна в любовта.
Влюбена съм безумно в мъж,неподходящт за мен,женен.
Да обичаш женен с дете е най-голямата болка,която би могла да срещне една жена.....
И най-лошото е че и той ме обича,но не смеем да изживееме любовта си,никой не прави крачка към бездната....Той се страхува за семейството си,а аз не искам да съм причината за раздялата им...Предимно мисля за детето,аз съм расла без баща,не желая и това дете да е нещастно с един родител.....
Изпитвам голяма болка,когато го видя,когато е близо,а не мога да го докосна....Наскоро обаче си подарихме три незабравими нощи,този път не мислехме за никого,нито пък щадихме някого....живеехме за мига...
Но нещата станаха още-по сложни,той замина за Кипър и това разстояние ме влудява.
Той ми липсва ужасно много,разговаряме по телефона често,но вместо радост в очите ми,плуват сдържани сълзи...
Той е нещото заради което живея и нещото,което ме кара и да страдам и да се радвам......
Любовта ни е невъзможна поради ред причини и боли,много боли от този любов неизживяна...
Копнееме се един друг,но поставяме чувствата на другите на първо място....
Сега си имам приятел,той ме обича много,за съжаление аз го използвам като заместител,да забравя за онази изгаряща любов....
Залъгвам се че ще успея,така се самонаранявам още повече,а във това въвличам и приятелят ми,сегашния,който ми предлагав и нежност,за съжаление копнея другия...
Сърцето ми е разбито,а душата ми е разспъната на кръст...
В сърцето ми е пълен хаус,ужас...исками се да е сън всичко това,но не е ...Болката е неизбежна...Когато се влюбих започнах да пиша даже стихове,женения ме вдъхнови,и с тази любов сърцето ми се разби...
Не ще забравя онези нощи вълшебни,но дълбоко в себе си знам,че и него не ще забравя...
Как бих забравила първата си истинска любов,за която и за чаша отрова съм готова...........
Върнете се в началото Go down
sandra_mateva

sandra_mateva


Брой мнения : 2
Join date : 10.08.2009

МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Empty
ПисанеЗаглавие: Силвана   МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА EmptyПон 10 Авг - 6:14

Сняг вали, вали.
Ти отново си далеч от мен...

И пак сърцето ми тъжи,
а аз пиша стих, до болка откровен.


Отдалечаваш се от мене бавно
и много, много ме боли.
Аз пиша ти често
и всеки път бликат сълзи.


Ако можех с тях да те върна,

бих плакала нощ и ден,
ако можех за миг да те зърна,
по-щастлив би бил моят ден.


И в този час самотна е душата,
и в този миг търся твоите очи,
пак ме изгаря тишината,
липсват ми нежностите ти.


И в тази нощ не спя,
в спомените се ровя,
тиктакането на часовника раздира тишината,
трудно е с мислите да се боря.


И в този миг моля се безгласно

по-скоро да свърши този ад,
да те прегърна много силно,
да чуя гласа ти благ.


Тези моменти ще отминат,
снегът навън ще спре,
дни по-прекрасни ще настанат,
когато отново съдбата с теб ме събере.

16.01.09.[b]
Върнете се в началото Go down
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Empty
ПисанеЗаглавие: Мило момиче   МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА EmptyПон 10 Авг - 6:35

Мило момиче . Това което се случва с теб не е нищо ново под слънцето . Тази история се повтаря отново и отново .
Какъв съвет ти бих дал, като за начало обърни внимание на човека до себе си . Опитай се да го допустнеш до своето сърце. Опитай да събереш малкото останало от теб и да намериш себе си . Казваш че сте били щастливи, но всичко е само един миг , миг от вечноста . И понякога колкото и да е трудно трябва да продължиш напред . Така че не се отчайвай а просто бъди себе си . И горе главата .
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
SLADORAN
Гост




МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Empty
ПисанеЗаглавие: SGSSSGSGGG   МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА EmptyСря 28 Апр - 11:01

yjasno e da te zarejat bqh gadje s edno mom4e i skasa s men i pred men predloji na nai dobrta mi priqtelka be6e yjasno za sekynda sprqh da jiveq i te stana gadje s nego i dvamata mi zabiha noj v garba МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 159274 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 946595 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА 946595 МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Icon_pale МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Icon_pale МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Icon_pale МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Icon_mad МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Icon_mad МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Kopfschuettel МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Kopfschuettel МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Kopfschuettel МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Kopfschuettel МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Kopfschuettel МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Kopfschuettel МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Kopfschuettel VE4E ZNAM 4E LUBOVTA BOLI NO VSI4KO SE VRA6TA NALI TAKA
Върнете се в началото Go down
SLADORAN
Гост




МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Empty
ПисанеЗаглавие: ZZZZZZZZ   МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА EmptyСря 28 Апр - 11:03

I AZ NIKOGA NQMA DA MOGA DA GO ZABRAVQQ МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Kopfschuettel МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Kopfschuettel МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Kopfschuettel МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Kopfschuettel МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Kopfschuettel МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Kopfschuettel МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Kopfschuettel
Върнете се в началото Go down
Анонимен
Гост




МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Empty
ПисанеЗаглавие: Разбитото ми сърчице...   МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА EmptyНед 20 Юни - 23:03

Ми какво да ви кажа..
Значи тръгнах с едно момиче на което не бях казал, че имам чувства ама не просто харесване а Обич и ходехме там колко ходехме мина един ДЕН и тя ми каза няма смисъл да продължаваме ще стане по лошо ..
Аз и казах, че я обичам, но тя ми каза че не е възможно това аз и отговорих, че имам чувства към нея от доста време, но тя не ми вярва Sad
Моля Ви се някой да ми каже да правя защото просто няма да издържа ;( !
Благодаря Ви предварително !
Върнете се в началото Go down
...
Гост




МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА   МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА EmptyПет 30 Юли - 1:13

Predi 5 meseca se zapoznah s edno mom4e savsem slu4ino.Az na 23,toi na 20.Vlubih se mnogo i toi v men tvardi.Stra6no se izma4ih v poslednata si vrazka predi nego...trqbva6e mi 1 god. i polovina da se savzema.i tolkova me e strah...s vaprosnoto po-malko ot men mom4e zapozna vsi4ko na 6ega - celuvki,pregradki i v edin moment se okaza 4e ne e uvle4enie,a nie imame vrazka.Be6e mi mnogo hubavo prez cqloto vreme,no ne iskahme ednakvi ne6ta,nqmame ednakvi o4akvaniq i potrebnosti.az naistina go zaobi4ah,a toi men ne,no si zatvarqh o4ite ot strah da priklu4a.Tazi ve4er go popitah za6to iska da e s men i toi mi otgovori za6toto moga da raz4itam na teb.Tova me zabolq...Popitah go tova li e i toi kaza:da.nikoga ne kaza 4e me obi4a,vvinagi kazva6e haresvam te mnogo...prez cqloto vreme osaznavah 4e vsi4ko e svar6ilo predi da zapo4ne poradi tolkova razli4nite ni 4uvstva edin kam drug,o4akvaniq i potrebnosti.Az iskah obi4, a toi....kakto kaza sam da raz4ita na nqkogo...zvanqha mu jeni,za koito ne mi dava6e obqsnenie,ima smsi ot tqh koito pazi a ot moite trie ot roda:razbi mi sarceto i pro4ie,polu4eni po vremeto,kogato bqhme zaedno..otdelno pazi smsi ot 2g. na biv6ata si priqtelka i ne trie nito red,a moite iz4ezvat.tova sa samo nai malkite belezi koito mi govoreha 4e lipsva lubov.Tazi ve4er slojih krai i toi go prie stana i tragna....no az ne mojah.Mnogo me boli,ujasno.Vzeh re6enie az,a stradam pove4e ot predi,no vqrvam 4e e pravilno......a vie?
Върнете се в началото Go down
сад
Гост




МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Empty
ПисанеЗаглавие: вече познавам чувството на празнота   МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА EmptyВто 18 Яну - 1:05

Присъединявам се към клуба,мислех,че съм над тези неща,но си разбих сърцето един вид сам.Ходех с едно момиче близо година.Докато бяхме заедно всичко беше невероятно,като обаче бяхме разделени за няколко дена само се настъпвахме.Винаги мисля,че съм бил по разбрания и човека с по-голям мироглед и винаги съм се опитвал да обясня,но не ме разбираше,а спореше докато не се нервирах и казвах някой доста лоши неща.Просто не разбра ,че като ме нервира,мога да кажа всичко,разбира се после ще съжелявам,но съм голям инат и казаното няма да го върна колкото и да ме боли.Последната 1г с нея ми беше най-хубавата може би в живота,да знаеш ,че има човек,който мисли за теб и би дал всичко за теб,това е върховно чувство,което се надявам всеки да изпита.Връзката ни беше странна ,защото в началото се правех и не исках да споделям,в началото тя беше водещата роля, тя споделяше и казваше ,че ме обича.Аз минавах под капките и просто и показвах колко много значи за мен,но не и стигна и искаше да и го казвам + още някой работи.Изневерих на принципите си и на навиците си заради нея,преправих си един вид психиката заради нея,защото нали компромисите са една голяма част от връзката и аз бях готов да го направя.Така и стана промених се на 360градуса започнах да я обливам с обич повтарях и почти всеки ден колко е важна за мен и тн и тн.Просто го направих защото исках да се чувства добре.Всичко започна да става даже по-добре обикнах това момиче адски много,в началото все си мислех,че тя е човека който обича повече във връзката ни ,но накрая просто до толкова давах ,че не осещах "ресто".По едно време във връзката ни се случи нещо, което много ме обиди и направо ме съкруши,от този момент аз изгубих нещо,немога да го обясня,но нещо ми липсваше и незнам какво.От този момент и спрях да и имам доверие,все си мислех къде е с кой е какво прави и всякакви щуротии , побърквах се неможех да спя от 2 месеца.Лягам си супер сънен обаждам и се пожелавам и лека нощ и започвам да си мисля,дали сега е в тях или отива някъде....неможех да мигна,единствените пъти които спах бяха когато тя беше до мен в леглото.Накрая не издържах,просто нямах нерви вече,нямах психика да се боря със себе си и исках да поговорим,за да и кажа,че искам да се изясним един път завинаги,че ако има нещо,някога да ми се обади и да ми каже,не аз да се тормозя.Така щяха да се наредят нещата,но не писах и че трябва да говорим и тя ме хвана на къс пас в скайп,не исках да говоря там,но пак стана скандал.Искаше да се видим,така и стана отидох и пак се почна,изобщо не слушаше какво казвам,само излагаше нейните си варианти и изопачаваше това което аз казвах или го обръщаше срещу мен.Точно това и качествто ме вбесяваше в нея,накрая каза, "ако искаш да ми кажеш да се махам кажи го" ,това не беше така ,но вече бях бесен, и исках да и дам един вид урок,да види ,че това което казва,ем ме боли от него,ем не е правилно,затова и казах точно това което ми набута в устата. Опита се да се задържи и да разсее темата,но съм човек,който каже ли нещо край и и казах,че не искам да я виждам повече.Това е историята на живота ми ,най-кофти от всичко ми е ,че накрая тя даже незнаеше колко ме е грижа за нея, при полужение ч,е направих хиляди компромиси за нея,яд ме е че казваше само "аз направих това"аз направих онова" аз"аз"аз"Аз" а дадох всичко възможно ,което може да се даде от мен.Това беше най дългата ми връзка която беше над 1г ,имал съм и други но все кратки,най дългата 4месеца всичко друго беше просто игра и никоя не ревнувах,може би бяха по зрели.Обичах въпросното момиче,с цялото си сърце ,като се карахме ме болеше,като я гледах тъжна също,накрая като свърши всичко имах чувството че имам дупка на мястото на сърцето,имах буца на гърлото колкото баскетболна топка и ми се плачеше,но не можах.Просто нямах сълзи,все едно нямах вода в организма,беше най гадното чувство което съм изпитвал някога,а тя казваше ,че даже сълза не съм могъл да пророня за нея,а незнаеше как ми е наистина,че умирах за нея и че вътрешно гниех.Сега няколко часа след цялата случка съжелявам,нонезнам какво да правя,обичам я повече от всичко на света,но и нямам доверие,опитах се да си го върна но не можах.А с цялото си сърце искам да съм с нея,но да не се притеснявам къде е и какво прави....дано след всичко изписано ми олекне малко.... и дано някой по зрял от мен ми даде някакъв съвет.
Върнете се в началото Go down
Анонимно
Гост




МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА   МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА EmptyПет 4 Фев - 16:42

Лудо влюбена съм в едно момче и имах чувството, че и той ме харесва, но сега имам чувство, че се интересува повече от приятелката ми отколкото от мен. Той знае любимата й група, но не знае, че и на мен ми е любима. Честно казано не знам дали би трябвало да съм тук, но когато си помисля това сърцето ми натежава и е все едно от олово. rip
Върнете се в началото Go down
Tara_b




Брой мнения : 1
Join date : 06.02.2014
Age : 26

МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА   МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА EmptyЧет 6 Фев - 14:55

Тъне слънцето в забрава
И няма светъл лъч в нощта.
Само твоята усмивка
Ще сгрее тъжната ми душа.
От мъка аз по тебе чезна,
Като свещ догаря моето сърце,
И душата ми е бездна,
В която жадно търся те с ръце.
По устните ми ще познаеш,
Че викам те "Ела...".
В мислите си ще знаеш,
Че тъжна съм без теб сега.
Очите ти така студени
Издават моята вина.
Защо си тръгна така внезапно
И отне ми любовта?!
Питам се и сама не зная...
Защо ли да не сложа края...?
Сълзите ми се стичат
Събирам ги във шепи
И омесвам ги с кръвта…
Със самотен шепот
И капчица надежда
Посреща ме зората на деня.
Не ме търси... rip rip rip Sad Sad Sad
Върнете се в началото Go down
sunnyaleksandrova




Брой мнения : 1
Join date : 25.03.2014

МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА   МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА EmptyВто 25 Мар - 9:41

Искам да разкажа мойта история ..
В последните 2 години смених доста момчета с надеждата че ще намеря точния за мен . бях се съсипала от толкова раздяли ..
Един ден пледи около 6-7 месеца реших да напиша на едно листче какво искам и да го изгоря за да го види господ ( странно е но съм много вярваща) написах че искам истинска любов и че ни искам да съм наранената ...и така направих каквото трябваше .след това имаше няколко човека които искаха да са с мен но аз просто не усещах че те са хората за мен . Но един ден просто едно момче ме заинтригова той е от мойто училище и е в съседния клас .Яз още от много време му бях хвърлила око но нищо повече но вначалото на новата учебна година нещата се промениха и лека полека почнахме да си говорим .. в един петъчен ден излезнахме за първи път двамата извън даскало и беше много хубаво тогава си признахме че се харесваме след няколко дни той ме целуна и тръгнахме .. Проблема беше че и двамата сме чувствителни и ревниви .. Карахме се за дреболии за най маловажното но се оправяхме на другия ден .. аз правех грешки като му говорих за бившите ми приятели правих го за да разбере каква съм била и какво ми се ее случвало .. но спрях защото той мразише това .. сле 2 месец пак се бяхме скарали бяхме напрага да се разделим аз плачех защото не исках да постъпва така обичам го истински .. той също се разплака и не искаше казваше че не е щастлив.. давах му всичко .. но пак се оплавихме наскоро пак де скарахме до такава степен че той цял ден ме подминаваше в училище пак за глупости .. всичко се нормализира .. но вече правехме 5 месеца той почна се ддържи странно .. казвахе ми че не му е приятно да се целувами пред другите защото ни гледат а той после чува как ни обсъждат .. скарахме се в училище аз не може да повярвам че го е срам да ме целува защото после не иска да чува хората какво говорят .. заболя ме просто се обърнах и си влезнах в стаята ..нощи си говорихме той казаче това което съм ваправила го е отблъснало и каза че трябва да ми каже нещо утре .. аз веднага се усетих и се разплаках питах го дали е това той мълчеше .. аз нямах думи такава болка изпитах .. каза че му и трудно защото ме обича .. вече знам че всичко свърши .. ще ми го каже в очите , ще го виждам всеки ден а болката ще е в мен .. той знае че е последната ми надежда за добра връзка но го направи , караниците с него ме учиха на много неща така и за него така и за мен .. нищо не може да ме накара да тръгна с друг .. дадох му всичко , споделих всшчко с него вярвам му , за първи път го направих с него ... спомените ме убиват , промених се ,, нищо няма да ме накара да бъда същата .. очите са ми пълни със сълзи спах едва 2 часа през ноща .. сила нямам за нищо ... просто любовта ми към него няма да спре винаги ще е там
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА   МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА Empty

Върнете се в началото Go down
 
МЯСТО ЗА РАЗБИТИ СЪРЦА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Affection for affection :: ОБИЧ ЗА ОБИЧ-
Идете на: