Affection for affection
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ФОРУМА НА СЛАДКАТА

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyПон 19 Май - 16:04

ФОРУМА НА СЛАДКАТА 1170368274pics_111


“Ако обичаш нещо, пусни го на свобода. Ако се върне, то ще бъде твое завинаги, ако ли не – значи никога не е било...”


Последната промяна е направена от koteto_viky на Вто 20 Май - 9:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
сладката




Брой мнения : 256
Join date : 16.05.2008
Age : 39
Местожителство : София

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyПон 19 Май - 20:35

........................................................


Последната промяна е направена от сладката на Чет 10 Юли - 15:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1305648629#!/profile.php?
ДАНИ

ДАНИ


Брой мнения : 52
Join date : 16.05.2008
Age : 49

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyПон 19 Май - 21:15

сладката написа:
koteto_viky написа:
ВАЖНО ПОСТНИ СИ ТЕКСТ И ИЗОБРАЖЕНИЕ КОЕТО ИСКАШ ДА БЪДЕ НА ТВОЯТ ФОРУМ .
ПОЗДРАВИ.

ПЪРВО МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ ЧЕ МИ ГЛАСУВАШ TAKOВА ДОВЕРИЕ И МИ ДАВАШ ФОРУМ И ВТОРО НЕКА ЗАГЛАВИЕТО ДА БЪДЕ СВЪРЗАНО С ЖИВОТА,ИЗОБРАЖЕНИЕТО НЕКА Е ПО ТВОИ ИЗБОР,НАЛИ СИ ГЛАВНИЯ АДНИН Wink Wink Wink

ДА ПРАВА СИ ТОВА ЗНАЧИ МНОГО И ЗА МЕН , И ЩЕ СЕ ПОСТАРАЯ ДА ОПРАВДАЯ ДОВЕРИЕТО КОЕТО МИ СЕ ДАВА
Върнете се в началото Go down
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyВто 20 Май - 9:07

ДАНИ написа:
сладката написа:
koteto_viky написа:

ВАЖНО ПОСТНИ СИ ТЕКСТ И ИЗОБРАЖЕНИЕ КОЕТО ИСКАШ ДА БЪДЕ НА ТВОЯТ ФОРУМ .
ПОЗДРАВИ.


ПЪРВО МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ ЧЕ МИ ГЛАСУВАШ TAKOВА ДОВЕРИЕ И МИ ДАВАШ ФОРУМ И ВТОРО НЕКА ЗАГЛАВИЕТО ДА БЪДЕ СВЪРЗАНО С ЖИВОТА,ИЗОБРАЖЕНИЕТО НЕКА Е ПО ТВОИ ИЗБОР,НАЛИ СИ ГЛАВНИЯ АДНИН Wink Wink Wink



ДА ПРАВА СИ ТОВА ЗНАЧИ МНОГО И ЗА МЕН , И ЩЕ СЕ ПОСТАРАЯ ДА ОПРАВДАЯ ДОВЕРИЕТО КОЕТО МИ СЕ ДАВА


ИСКАМ ДА ТИ ПОЖЕЛАЯ, МНОГО КРАСИВИ МИГОВЕ, ПАЗИ КРАСИВОТО СИ СЪРЦЕ И НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ НА ЧУЖДАТА ЗЛОБА ДА ГО ЗАВЛАДЕЕ , ПАЗИ СПОМЕНИТЕ СИ КАТО ЗЕНИЦАТА НА ОКОТО СИ. ТЕ СА НЕЩОТО КОЕТО СГРЯВА ЧОВЕК В ТЪЖНИТЕ НОЩИ.
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
сладката




Брой мнения : 256
Join date : 16.05.2008
Age : 39
Местожителство : София

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyВто 20 Май - 10:44

.......................................................................


Последната промяна е направена от сладката на Чет 10 Юли - 15:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1305648629#!/profile.php?
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyВто 20 Май - 19:45

сладката написа:
[size=16] Откритие


Днес открих, че съм смъртна! Просто така, отведнъж! Нещо в мен се обърна, просветна, тревожна камбана заби в пространството на човешкото ми съзнание и ме разтърси внезапно. Както вървях по многолюдните улици на посивелия град, усетих относителността на всичко заобикалящо ме. И разбрах! Истината - за себе си, за света и за всички наоколо!


Не се усмихвай така снизходително! Какво си мислиш? Че ти си вечен? Че си едно изключение на всемира? Я не се надувай, човече! И ти си като мен, колкото и велик да изглеждаш в очите си. И теб те е спохождало понякога тайничко нощем онова отвратително нещо, наречено страх, което те хваща за гушата и... стиска, мачка с острите си твърди длани, докато те остави без дъх... Но после, кой знае защо, заспиваш и бързо забравяш!


Какво? Ще кажеш, че никога не ти се е случвало? Е, да приемем, че това е твоята истина! Но можеш ли да бъдеш сигурен, че след време, утре или все едно кога, не би ти се случило? Няма сигурност в тези неща! Даже в никои! Всеки усеща истината, макар и подсъзнателно, но по-лесно е да я потули, да я зарови толкова дълбоко в себе си, че да я забрави завинаги. И успява! Донякъде, до някое време.


В един хубав безоблачен ден, а може би в някоя буря, до съзнанието ти достига от нищото камбанния звън, биещ тревога. Гласът на кристалната истина, пред която няма прегради. И тогава започваш с въпросите... Най-вече към себе си. Питаш и търсиш някакъв правдоподобен отговор. Обикновено си мислиш, че отговор няма и потъваш нещастен в душата си. Става ти толкова болно и се чувстваш напълно предаден, изоставен - от всичко и всички, но най-много от себе си. Питаш се, как си могъл да се съгласиш на това безумие, наречено живот? Кое те е накарало да поемеш този риск и защо? Но може би, това е по-добрият вариант - да си задаваш въпроси, макар да не успяваш да достигнеш до отговор, отколкото да тичаш самодоволно и безпаметно по всички посоки, да тъмнееш от злоба и завист, да измисляш как да прецакаш себеподобните си, за да изплуваш по-високо от тях?! Може би, би бил по-рационален животът ти, знаейки, че и ти си омесен от същото това тесто, което втасва, набухва и изпечено, придобива конкретна форма и вид, специфичен вкус, аромат и характер, изпълнява своята роля - да послужи на някого, а после постепенно изсъхва, ако изобщо стигне дотам и... бива изхвърлено - от хода на времето, от естеството на нещата, по всички природни закони... Ето, това са нещата!


А сега? Още ли се усмихваш ехидно? Ти какво? Мислиш ме за предател? Към себе си, към своите земни събратя? Нищо подобно! Друго искам да кажа! Днес разбрах, че съм смъртна! Да, разбрах го, но почувствах и още нещо, много по-съдържателно, по-драматично! Не може просто така да изтича в безкрая животът! Не може просто така, произволно, да изчезне нещо толкова съвършено, запокитено в нищото! Не може толкова много познания, чувства и чисти стремежи да потънат в нощта, в дълбоката паст на непрогледния мрак! Тогава, защо е светлината? Нали, за да видим чрез нея света - многоликия свят, изграден от невероятно много частици! Но светлината е не само външна, тя струи и отвътре, и обогатява душата - с познания, които ще й помогнат да види скритата истина, която очите не виждат!


Затова днес ти казвам: приятелю, събуди се от ежедневния унес и погледни живота в очите! Той е красив и вълнуващ, най-невероятното нещо, което може да ти се случи! Приеми го и се радвай на всеки следващ миг, защото е подарък за теб, за душата ти, дошла тук да се учи, да търси поле за изява, да се покаже в най-добрата си светлина! Не я затваряй, не я унижавай, дай й власт и простор! Тя знае какво е живот, какво е любов, какво е добро! Дай й шанса да ти покаже кой си, откъде си дошъл и накъде си тръгнал!


Да, днес разбрах, че съм смъртна! Но и че имам безсмъртна душа, която познава пътя - онзи път, който съм забравила, но който ме води към моето "Аз", към онази неотменна изначалност, която нося в своето тяло и която ще остане след него! Така че, какво е смъртност? Онази твърда обвивка, която ще бъде отхвърлена като ненужен материал или онзи последен дъх, наподобяващ въздишка, отлитащ незнайно къде, но носещ в себе си енергийната същност на моята личност? Хайде, кажи ми, ти знаеш ли? Тогава? Не се възгордявай толкова! Помисли си! Може би ще ми помогнеш? А може би, ще помогнеш на себе си? Поне опитай! След като се полуташ из мисълта си, може би, няма да ми се сърдиш, че ти отнех от ценното човешко време? Направих го с най-добро чувство - да отворя пред тебе врата, от която можеш да тръгнеш към други, непознати посоки!




А ако все още ми се надсмиваш и сърдиш, значи, не е дошло времето, подходящо за този разговор с теб. Не си достигнал до онзи завой от пътя, след който ще ти се прииска да опознаеш нови и странни пътеки, потъващи някъде много далеч, зад хоризонта! Но ти вече знаеш, че зад хоризонта има още и още... и така, до безкрай! Остава ти просто да вървиш, да крачиш натам и да откриваш многото лица на света!

[/size]

ПОБЛИКУВАНО I love you I love you I love you I love you I love you I love you
http://ase2.hit.bg/%CD%E0%E9%20%96%E2%E0%E6%ED%EE%F2%EE.gif
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
сладката




Брой мнения : 256
Join date : 16.05.2008
Age : 39
Местожителство : София

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyСря 21 Май - 0:59

...........................................................................


Последната промяна е направена от сладката на Чет 10 Юли - 15:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1305648629#!/profile.php?
сладката




Брой мнения : 256
Join date : 16.05.2008
Age : 39
Местожителство : София

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyСря 21 Май - 0:59

...........................................................................


Последната промяна е направена от сладката на Чет 10 Юли - 15:03; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1305648629#!/profile.php?
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyСря 21 Май - 9:18

сладката написа:
koteto_viky написа:
сладката написа:
[size=16] Откритие


Днес открих, че съм смъртна! Просто така, отведнъж! Нещо в мен се обърна, просветна, тревожна камбана заби в пространството на човешкото ми съзнание и ме разтърси внезапно. Както вървях по многолюдните улици на посивелия град, усетих относителността на всичко заобикалящо ме. И разбрах! Истината - за себе си, за света и за всички наоколо!


Не се усмихвай така снизходително! Какво си мислиш? Че ти си вечен? Че си едно изключение на всемира? Я не се надувай, човече! И ти си като мен, колкото и велик да изглеждаш в очите си. И теб те е спохождало понякога тайничко нощем онова отвратително нещо, наречено страх, което те хваща за гушата и... стиска, мачка с острите си твърди длани, докато те остави без дъх... Но после, кой знае защо, заспиваш и бързо забравяш!


Какво? Ще кажеш, че никога не ти се е случвало? Е, да приемем, че това е твоята истина! Но можеш ли да бъдеш сигурен, че след време, утре или все едно кога, не би ти се случило? Няма сигурност в тези неща! Даже в никои! Всеки усеща истината, макар и подсъзнателно, но по-лесно е да я потули, да я зарови толкова дълбоко в себе си, че да я забрави завинаги. И успява! Донякъде, до някое време.


В един хубав безоблачен ден, а може би в някоя буря, до съзнанието ти достига от нищото камбанния звън, биещ тревога. Гласът на кристалната истина, пред която няма прегради. И тогава започваш с въпросите... Най-вече към себе си. Питаш и търсиш някакъв правдоподобен отговор. Обикновено си мислиш, че отговор няма и потъваш нещастен в душата си. Става ти толкова болно и се чувстваш напълно предаден, изоставен - от всичко и всички, но най-много от себе си. Питаш се, как си могъл да се съгласиш на това безумие, наречено живот? Кое те е накарало да поемеш този риск и защо? Но може би, това е по-добрият вариант - да си задаваш въпроси, макар да не успяваш да достигнеш до отговор, отколкото да тичаш самодоволно и безпаметно по всички посоки, да тъмнееш от злоба и завист, да измисляш как да прецакаш себеподобните си, за да изплуваш по-високо от тях?! Може би, би бил по-рационален животът ти, знаейки, че и ти си омесен от същото това тесто, което втасва, набухва и изпечено, придобива конкретна форма и вид, специфичен вкус, аромат и характер, изпълнява своята роля - да послужи на някого, а после постепенно изсъхва, ако изобщо стигне дотам и... бива изхвърлено - от хода на времето, от естеството на нещата, по всички природни закони... Ето, това са нещата!


А сега? Още ли се усмихваш ехидно? Ти какво? Мислиш ме за предател? Към себе си, към своите земни събратя? Нищо подобно! Друго искам да кажа! Днес разбрах, че съм смъртна! Да, разбрах го, но почувствах и още нещо, много по-съдържателно, по-драматично! Не може просто така да изтича в безкрая животът! Не може просто така, произволно, да изчезне нещо толкова съвършено, запокитено в нищото! Не може толкова много познания, чувства и чисти стремежи да потънат в нощта, в дълбоката паст на непрогледния мрак! Тогава, защо е светлината? Нали, за да видим чрез нея света - многоликия свят, изграден от невероятно много частици! Но светлината е не само външна, тя струи и отвътре, и обогатява душата - с познания, които ще й помогнат да види скритата истина, която очите не виждат!


Затова днес ти казвам: приятелю, събуди се от ежедневния унес и погледни живота в очите! Той е красив и вълнуващ, най-невероятното нещо, което може да ти се случи! Приеми го и се радвай на всеки следващ миг, защото е подарък за теб, за душата ти, дошла тук да се учи, да търси поле за изява, да се покаже в най-добрата си светлина! Не я затваряй, не я унижавай, дай й власт и простор! Тя знае какво е живот, какво е любов, какво е добро! Дай й шанса да ти покаже кой си, откъде си дошъл и накъде си тръгнал!


Да, днес разбрах, че съм смъртна! Но и че имам безсмъртна душа, която познава пътя - онзи път, който съм забравила, но който ме води към моето "Аз", към онази неотменна изначалност, която нося в своето тяло и която ще остане след него! Така че, какво е смъртност? Онази твърда обвивка, която ще бъде отхвърлена като ненужен материал или онзи последен дъх, наподобяващ въздишка, отлитащ незнайно къде, но носещ в себе си енергийната същност на моята личност? Хайде, кажи ми, ти знаеш ли? Тогава? Не се възгордявай толкова! Помисли си! Може би ще ми помогнеш? А може би, ще помогнеш на себе си? Поне опитай! След като се полуташ из мисълта си, може би, няма да ми се сърдиш, че ти отнех от ценното човешко време? Направих го с най-добро чувство - да отворя пред тебе врата, от която можеш да тръгнеш към други, непознати посоки!




А ако все още ми се надсмиваш и сърдиш, значи, не е дошло времето, подходящо за този разговор с теб. Не си достигнал до онзи завой от пътя, след който ще ти се прииска да опознаеш нови и странни пътеки, потъващи някъде много далеч, зад хоризонта! Но ти вече знаеш, че зад хоризонта има още и още... и така, до безкрай! Остава ти просто да вървиш, да крачиш натам и да откриваш многото лица на света!

[/size]

ПОБЛИКУВАНО I love you I love you I love you I love you I love you I love you
[url=http://ase2.hit.bg/%CD%E0%E9%20%96%E2%E0%E6%ED%EE%F2%EE.gif
http://ase2.hit.bg/%CD%E0%E9%20%96%E2%E0%E6%ED%EE%F2%EE.gif[/quote[/url]] МНОГО БЛАГОДАРЯ,ПИШИ КАТО ВЛЕЗЕШ МОЛЯ Embarassed Embarassed Embarassed Wink Wink Wink

СЛАДУРАНО МНОГО ИЗВИНЯВАЙ НО СЕ УСПАХ И НЯМАМ МНОГО ВРЕМЕ ДОВЕЧЕРА КАТО СЕ ПРИБЕРА , И АКО СИ ТУК ЩЕ СИ ПИШЕМ АКО ИМАШ ЖЕЛАНИЕ ДЕ . ХАЙДЕ СЕГА ЧАО ЛЕК И УСПЕШЕН ДЕН ОТ МЕН .
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
сладката




Брой мнения : 256
Join date : 16.05.2008
Age : 39
Местожителство : София

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyСря 21 Май - 23:12

........................................................................


Последната промяна е направена от сладката на Чет 10 Юли - 15:03; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1305648629#!/profile.php?
сладката




Брой мнения : 256
Join date : 16.05.2008
Age : 39
Местожителство : София

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyСря 21 Май - 23:22

.....................................................


Последната промяна е направена от сладката на Чет 10 Юли - 15:04; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1305648629#!/profile.php?
ДАНИ

ДАНИ


Брой мнения : 52
Join date : 16.05.2008
Age : 49

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyЧет 22 Май - 19:19

Много е хубаво, кара човек да да се замисли за много неща . Личи си че си красив човек.
Върнете се в началото Go down
сладката




Брой мнения : 256
Join date : 16.05.2008
Age : 39
Местожителство : София

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyЧет 22 Май - 19:41

......................................................


Последната промяна е направена от сладката на Чет 10 Юли - 15:04; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1305648629#!/profile.php?
ДАНИ

ДАНИ


Брой мнения : 52
Join date : 16.05.2008
Age : 49

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyЧет 22 Май - 19:53

сладката написа:

<H3>[b]"Очите ми ме молеха да спра да гледам, очите ми твърдяха че съм луда... луда, за да ги карам да се взират и да те търсят там... Там, където отдавна не си и няма да те има. Очите ми казваха, че са те виждали и друг път, очите познават много преди мен и знаят как бързо се променяш и изчезваш.. .И няма смисъл. Няма смисъл насила да ги карам да търсят в теб това, което нямаш, но което щях да видя. Не ги послушах и ги държах отворени. Когато ги затворих, вече беше късно, защото бях те пуснала вътре в себе си и всичките ми думи и желания бяха приели формата на твоите движения. Сега, докато те изтръгвам от сърцето си, си мисля - не е ли смешно това, че докато гледах с отворени очи не забелязах нищо и трябваше да ги затворя за да видя. Очите ми ме молеха да спра да гледам... Очите ми твърдяха, че съм луда, за да ги карам да се взират и да те търсят там, където отдавна не си... и няма да те има. И трябваше да ги затворя за да видя."





Кога започна всичко? И аз не си спомням вече или просто не искам да си спомням. През всички тези години аз преминах през толкова много неща, но само през едно не успях - и то боли най-много. Дори не знам защо ти, защо така, защо така трябва да бъде всичко в този в свят? Защо трябва да бягам, да отивам някъде, защо е нужно да се отказвам винаги от нещо за да имам друго нещо? Тежко е, празно е без любов, без приятели, без надежда че в този студен и безмилостен свят нещо някога ще се промени. Дали? Питам се...
Поглеждам пак телефона .... безсмислено... замлъкнал е, сякаш е ням. Да, ти си ням за моите думи, за постъпките ми, за болката ми, за надеждата че нещо се е променило. НЕ, Не е и аз го знам добре! Просто искам да вярвам в нещо. Нужно ми е за да продължа това явно безмислено борене. Борба с кого? Най-вече със себе си може би, с това че не мога да се примиря с много неща - със завистта и злобата, а тя е навсякъде, където отивам. Забива се като кама в сърцето ми и едва дишам... Но все още дишам.. .Бавно и несигурно вървя към дните си и очаквам... Чудо ли? Може би. То ще ми върне вярата, която почти съм загубила, ще ме обгърне като топъл лъч и аз пак ще живея... Дали? Питам се... Ти все още си тук - в сърцето ми - като ненужна вещ, която нося навсякъде с мен. Слушам нашата песен. Добре, моята песен, на която винаги си спомням за теб и ми идва да викам докато не ме чуеш. Както и да е, ти навярно не си спомняш. Няма нужда. Любовта си е моя и аз ще си нося кръста, макар този път да се оказа по-тежък от Иисусовия. Не, не съм вманиачена, не побъркана, не! Наивна и глупава съм. Вярвам в чудеса. Вярвам в доброто, защото го нося в себе си, почти незабелязано от никого. Малко хора са успели да проникнат там и да го оценят. Ти не си сред тях. Когато имаше нужда от добър слушател, аз бях насреща, бях готова да притъпя чувствата си, да преглътна болката си и да слушам...Да слушам за твоя живот, за твоите проблеми, за твоята любов. Не към мен разбира се. Никога не съм знаела какво съм аз за теб. А щом не го знам, то отговора е ясен. Сега повече от всякога. Безмислено е всичко. Това, което пиша защото едва ли ще го прочетеш, а ако го прочетеш, едва ли ще го разбереш, а и да го разбереш смисъла вече отдавна ще е изчезнал.
Ако все пак ти го дам, наред с другите неща, които искам да имаш, искам да знаеш че това е последното, което ти казвам. Повече няма смисъл за мен, за теб още по-малко. Повече не ще имам смелостта да погледна очите ти и да ти кажа каквото и да било. Навярно ще се променя докато се срещнем отново, а и дори да не се променя много като човек, то може би поне ще те накарам да изчезнеш от живота ми - трудно или не, но ще се опитам поне. През всички тези години аз не поисках нищо от теб - нито да бъдеш с мен, нито да ме обичаш. Любовта никога не е принуда, тя не иска, тя дава. И затова аз давах каквото можех от себе си за да си запазя хубаво място в живота ти - хубав спомен, може би. И това дори не знам. Исках само едно - да ми дадеш шанс да ти се разкрия - изцяло и докрай. Защото ти си мислиш, че съм силна, че мога да се оправя с всичко. Но грешиш, както и аз греша понякога за себе си. Понякога съм толкова слаба, че искам някой най-накрая да ме прегърне и да попита просто как съм, дали съм добре. Но никой не го прави, защото аз съм тази, която дава съвети, аз съм тази, която помага. А колко ми е нужно някой да помогне и на мен. Но не може. Такъв бил късметът ми.
Искам да бъдеш щастлив, макар че щастието е измислено понятие за мен и не мисля че идва само... но все пак бъди доколкото е възможно. Аз ще намирам време да прошепна някоя молитва за теб, защото вярвам в Бог. Вярвай и ти и не го обвинявай за някои лоши моменти от живота ти. Те са такива за да ни научат на нещо - на някакъв житейски урок, така че учи се от грешките си. Аз не можах, но и за това не съм сигурна - за това, че ти си грешка. Не мисля така. Щом си тук, вътре в мен толкова много години, не искам да вярвам че съм сгрешила. Явно е трябвало да е така. А защо - не знам. Търся отговорите - тук и накрай света. Дано някой ден си отговоря на този въпрос.

Това е всичко, което исках да ти кажа. Това, че искаш или не, искам или не, и днес както и преди 2 години те обичам истински. Мислех си, че е заблуда, лъжа, илюзия, но нищо фалшиво не може да продължи толкова дълго. Но съм на път да превъзмогна това и да те оставя също като хубав спомен. А дотогава, пази се и не ме обвинявай за това, което изпитвам, не ме съжалявай, нито пък се смей, не искам да ти става тъжно, но нека не бъде и безразлично. Човек рядко е обичан истински, аз също имам може би само един човек, който ме обича така и го е доказал не с думи, а с времето в което е бил до мен , и ми е помагал. Аз се опитвах да направя същото с теб, но не успях.
[/b]
</H3>


МНОГО Е КРАСИВО И ТЪЖНО , САМО ЕДНО ВЪПРОСЧЕ СПЕЦИАЛНО ЗА НЯКОГО ЛИ Е И СИ ГО ВИДЯЛА НЯКЪДЕ В НЕТА.
Върнете се в началото Go down
сладката




Брой мнения : 256
Join date : 16.05.2008
Age : 39
Местожителство : София

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyЧет 22 Май - 19:55

.................................................................


Последната промяна е направена от сладката на Чет 10 Юли - 15:04; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1305648629#!/profile.php?
сладката




Брой мнения : 256
Join date : 16.05.2008
Age : 39
Местожителство : София

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyЧет 22 Май - 19:57

...............................................................


Последната промяна е направена от сладката на Чет 10 Юли - 14:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1305648629#!/profile.php?
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyЧет 22 Май - 23:29

сладката написа:

<H3>[b]"Очите ми ме молеха да спра да гледам, очите ми твърдяха че съм луда... луда, за да ги карам да се взират и да те търсят там... Там, където отдавна не си и няма да те има. Очите ми казваха, че са те виждали и друг път, очите познават много преди мен и знаят как бързо се променяш и изчезваш.. .И няма смисъл. Няма смисъл насила да ги карам да търсят в теб това, което нямаш, но което щях да видя. Не ги послушах и ги държах отворени. Когато ги затворих, вече беше късно, защото бях те пуснала вътре в себе си и всичките ми думи и желания бяха приели формата на твоите движения. Сега, докато те изтръгвам от сърцето си, си мисля - не е ли смешно това, че докато гледах с отворени очи не забелязах нищо и трябваше да ги затворя за да видя. Очите ми ме молеха да спра да гледам... Очите ми твърдяха, че съм луда, за да ги карам да се взират и да те търсят там, където отдавна не си... и няма да те има. И трябваше да ги затворя за да видя."





Кога започна всичко? И аз не си спомням вече или просто не искам да си спомням. През всички тези години аз преминах през толкова много неща, но само през едно не успях - и то боли най-много. Дори не знам защо ти, защо така, защо така трябва да бъде всичко в този в свят? Защо трябва да бягам, да отивам някъде, защо е нужно да се отказвам винаги от нещо за да имам друго нещо? Тежко е, празно е без любов, без приятели, без надежда че в този студен и безмилостен свят нещо някога ще се промени. Дали? Питам се...
Поглеждам пак телефона .... безсмислено... замлъкнал е, сякаш е ням. Да, ти си ням за моите думи, за постъпките ми, за болката ми, за надеждата че нещо се е променило. НЕ, Не е и аз го знам добре! Просто искам да вярвам в нещо. Нужно ми е за да продължа това явно безмислено борене. Борба с кого? Най-вече със себе си може би, с това че не мога да се примиря с много неща - със завистта и злобата, а тя е навсякъде, където отивам. Забива се като кама в сърцето ми и едва дишам... Но все още дишам.. .Бавно и несигурно вървя към дните си и очаквам... Чудо ли? Може би. То ще ми върне вярата, която почти съм загубила, ще ме обгърне като топъл лъч и аз пак ще живея... Дали? Питам се... Ти все още си тук - в сърцето ми - като ненужна вещ, която нося навсякъде с мен. Слушам нашата песен. Добре, моята песен, на която винаги си спомням за теб и ми идва да викам докато не ме чуеш. Както и да е, ти навярно не си спомняш. Няма нужда. Любовта си е моя и аз ще си нося кръста, макар този път да се оказа по-тежък от Иисусовия. Не, не съм вманиачена, не побъркана, не! Наивна и глупава съм. Вярвам в чудеса. Вярвам в доброто, защото го нося в себе си, почти незабелязано от никого. Малко хора са успели да проникнат там и да го оценят. Ти не си сред тях. Когато имаше нужда от добър слушател, аз бях насреща, бях готова да притъпя чувствата си, да преглътна болката си и да слушам...Да слушам за твоя живот, за твоите проблеми, за твоята любов. Не към мен разбира се. Никога не съм знаела какво съм аз за теб. А щом не го знам, то отговора е ясен. Сега повече от всякога. Безмислено е всичко. Това, което пиша защото едва ли ще го прочетеш, а ако го прочетеш, едва ли ще го разбереш, а и да го разбереш смисъла вече отдавна ще е изчезнал.
Ако все пак ти го дам, наред с другите неща, които искам да имаш, искам да знаеш че това е последното, което ти казвам. Повече няма смисъл за мен, за теб още по-малко. Повече не ще имам смелостта да погледна очите ти и да ти кажа каквото и да било. Навярно ще се променя докато се срещнем отново, а и дори да не се променя много като човек, то може би поне ще те накарам да изчезнеш от живота ми - трудно или не, но ще се опитам поне. През всички тези години аз не поисках нищо от теб - нито да бъдеш с мен, нито да ме обичаш. Любовта никога не е принуда, тя не иска, тя дава. И затова аз давах каквото можех от себе си за да си запазя хубаво място в живота ти - хубав спомен, може би. И това дори не знам. Исках само едно - да ми дадеш шанс да ти се разкрия - изцяло и докрай. Защото ти си мислиш, че съм силна, че мога да се оправя с всичко. Но грешиш, както и аз греша понякога за себе си. Понякога съм толкова слаба, че искам някой най-накрая да ме прегърне и да попита просто как съм, дали съм добре. Но никой не го прави, защото аз съм тази, която дава съвети, аз съм тази, която помага. А колко ми е нужно някой да помогне и на мен. Но не може. Такъв бил късметът ми.
Искам да бъдеш щастлив, макар че щастието е измислено понятие за мен и не мисля че идва само... но все пак бъди доколкото е възможно. Аз ще намирам време да прошепна някоя молитва за теб, защото вярвам в Бог. Вярвай и ти и не го обвинявай за някои лоши моменти от живота ти. Те са такива за да ни научат на нещо - на някакъв житейски урок, така че учи се от грешките си. Аз не можах, но и за това не съм сигурна - за това, че ти си грешка. Не мисля така. Щом си тук, вътре в мен толкова много години, не искам да вярвам че съм сгрешила. Явно е трябвало да е така. А защо - не знам. Търся отговорите - тук и накрай света. Дано някой ден си отговоря на този въпрос.

Това е всичко, което исках да ти кажа. Това, че искаш или не, искам или не, и днес както и преди 2 години те обичам истински. Мислех си, че е заблуда, лъжа, илюзия, но нищо фалшиво не може да продължи толкова дълго. Но съм на път да превъзмогна това и да те оставя също като хубав спомен. А дотогава, пази се и не ме обвинявай за това, което изпитвам, не ме съжалявай, нито пък се смей, не искам да ти става тъжно, но нека не бъде и безразлично. Човек рядко е обичан истински, аз също имам може би само един човек, който ме обича така и го е доказал не с думи, а с времето в което е бил до мен , и ми е помагал. Аз се опитвах да направя същото с теб, но не успях.
[/b]
</H3>





МИЛО МОМИЧЕ НИКОГА НЕ СЕ ОСТАВЯЙ БОЛКАТА ДА БЪДЕ ТВОЯ СПЪТНИЦА В ЖИВОТА. СЛЕД ДЪЖД ВИНАГИ ИЗГРЯВА СЛЪНЦЕ . НИКОГА НЕ ЗАБРАВЯЙ ТЕЗИ ДУМИ . ВСЕКИ ОТ НАС ИМА ТРУДНИ МОМЕНТИ ВСЕКИ ОТ НАС МЕЧТАЕ ЗА ТОВА ДА СЕ ПОДПРЕ НА НЯКОЕ РАМО , НЕ ЗНАМ ЗА КОЙ СТАВА ДУМА И НЕ СМЕЯ ДОРИ ДА ПРЕДПОЛОЖА ЗА КОЙ СТАВА ДУМА , НЕ МИ Е И РАБОТА . НО АКО ПРИЕМЕШ ЕДИН ЧОВЕШКИ СЪВЕТ ОТ МЕН . ТО ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА ТИ ПОМОГНА МАКАР И САМО С ДУМИ . НЯКОГА ЕДИН ЧОВЕК МИ КАЗВАШЕ ЧЕ ЛЮБОВТА Е ПРИКАЗКА И САМО ОТ НАС ЗАВИСИ С КАКЪВ КРАЙ ЩЕ БЪДЕ , ЦЕЛИЯТ НИ ЖИВОТ Е ЕДНА ПРИКАЗКА И ПОНЯКОГА Е НУЖНО ДА ПРЕГЛЪТНЕМ ОБИДАТА И БОЛКАТА В СЕБЕ СИ, ГОРДОСТА И СВОЯТА РЕВНОСТ . ВСЯКО ЛОШО НЕЩО Е ЗА ДОБРО , ТРУДНОСТИТЕ И БОЛКАТА НИ ПРАВЯТ ПО СИЛНИ . ВСЕКИ САМ ИЗБИРА КАК ДА ЖИВЕЕ НО ВЪПРОСЪТ Е СЛЕД ВРЕМЕ КОГАТО СЕ ОБЪРНЕ НАЗАТ ЩЕ ВИДИ НЕЩО КОЕТО Е ОСТАВИЛ , ИЛИ ЩЕ ВИДИ САМО РУЙНИ И БОЛКА . АЗ ПРЕЖИВЯХ МОЖЕ БИ НЕЙ ТРУДНОТО , НО БЛАГОДАРЕНИЕ НА ТОВА РАЗБРАХ КОЙ ВСЪЩНОСТ СЪМ И КАКВО ИСКАМ ОТ ТОЗИ ЖИВОТ, АКО МОЖЕХ ДА ВЪРНА ВРЕМЕТО НАЗАТ ЩЕХ ДА БЪДА ДРУГ ЧОВЕК, НО ПОРАДИ РЕД ПРИЧИНИ НЕ МОГА ДА ГО СТОРЯ ЗАТОВА , РАЗБРАХ ЧЕ ВМЕСТО ДА СЕ БОРА ЗА ИЗГУБЕНА КАУЗА , ПО ДОБРЕ Е ДА ЗАПАЗЯ ТОВА КОЕТО Е ОСТАНАЛО В МЕН , НАУЧИХ СЕ ДА ПРОЩАВАМ И ДА БЪДА ЧОВЕК, КОГАТО НЕ МОГА ДА ДАМ ЛЮБОВТА НА ЧОВЕКА КОЙТО Я ЗАСЛУЖАВА АЗ Я ДАВАМ НА ОНЕЗИ МАЛКИ СЪЩЕСТВА КОЙТО ВСЕКИ ДЕН МЕ ГЛЕДАТ ОНЕЗИ КРАСИВИ МАЛКИ ОЧИ, В ТЯХ ИМА НАДЕЖДА , И ВСЕКИ ПЪТ КОГАТО ПОЧУСТВАМ БОЛКА И САМОТА Е НУЖНО САМО ДА ГИ ПОГЛЕДНА. ЧОВЕК ТРЯБВА ДА НЕМЕРИ ЦЕЛ В ЖИВОТА СИ АЗ ИМАМ СВОЯТА , И ЖИВЕЯ С НЕЯ . ТАКА ЧЕ НАМЕРИ СВОЯТА ЦЕЛ , БИДИ ЧОВЕК СПРЯМО ОСТАНАЛИТЕ , И ДОРИ ДА ТЕ МРАЗЯТ ТИ ЩЕ БЪДЕШ ЧОВЕК СПРЯМО СЕБЕ СИ.
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyЧет 22 Май - 23:33

А ЗА ТОВА КОЕТО СИ НАПИСАЛА , И ЗА СКРЪБТА ТИ ПО ИЗГУБЕНИЯ БЛИЗЪК ЧОВЕК ЩЕ ТИ КАЧА ЕДНО ВИДЕО АКО МОЖЕШ ГЛЕДАЙ ГО ВНИМАТЕЛНО . ЗНАМ КАК СЕ ЧУСТВАШ , И АЗ СЪМ ИЗГУБИЛ МНОГО СКЪПИ И БЛИЗКИ ЗА МЕН ХОРА, ВАЖНОТО Е ДА ГИ ПОМНИМ ТАКИВА КАКВИТО СА БИЛИ , И РАНО ИЛИ КЪСНО ЩЕ СЕ ВИДИМ ОТНОВО С ТЯХ ТОВА Е ЖИВОТА .
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyЧет 22 Май - 23:35

Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyПет 23 Май - 7:06

МИЛО МОМИЧЕ , ТАЗИ СУТРИН ОТНОВО ПРОЧЕТОХ ТОВА КОЕТО СИ НАПИСАЛА . И ИСКАМ ДА ТИ ДРАСНА ОЩЕ НЯКОЛКО РЕДА , НИ НАЙ МАЛКО ИСКАМ ДА ТЕ ОБИДЯ С ТОВА КОЕТО ЩЕ НАПИША . НО ПОВЯРВАЙ МИ АЗ ТАКА ВИЖДАМ НЕЩАТА . НЕ ТЕ ЗАДЪЛЖАВАМ ПО НИКАКЪВ НАЧИН ДА МЕ ПОСЛУШАШ , И НЕ КАЗВАМ ЧЕ НЕЩАТА СА ТАКИВА КАКВИТО ГИ ВИЖДАМ АЗ . НО МНЕНИЕТО ТИ МЕ ПРОВОКИРА И АЗ ДА КАЖА НЯКОЛКО ДУМИЧКИ . Arrow Arrow Arrow Arrow КАЗВАШ ЧЕ СИ ЩАСТЛИВА , КАЗВАШ ЧЕ ЖИВОТА ТИ Е НАМЕРИЛ СМИСЪЛ , НО ДАЛИ ВСЪЩНОСТ Е ТАКА ? ИЛИ ПРОСТО ДАВАШ НА ЧОВЕКА ДО СЕБЕ СИ ТОВА КОЙТО НЕ СИ МОГЛА ДА ДАДЕШ НА ДРУГИЯ, ЗАТВОРИЛА СИ СЕ В СЕБЕ СИ И ЧАКАШ НЕЩО ДА СЕ СЛУЧИ , НЕЩО КОЕТО ЩЕ ОТКЛЮЧИ ОТНОВО ТОВА МОМИЧЕ КОЕТО Е БИЛО ИСТИНСКИ ЩАСТЛИВО . ЗНАЕШ ЧЕ ВРЕМЕТО НЕ МОЖЕ ДА СЕ ВЪРНЕ НАЗАД, И Е ОСТАВИЛО СВОИТЕ ОПОСТУШИТЕЛНИ СЛЕДИ ВЪРХО ЦЕЛИЯТ ТИ ЖИВОТ . ЧУСТВАШ СЕ САМА И ПРЕДАДЕНА, И МАКАР ДА ПОЛУЧАВАШ ТОВА ЗА КОЕТО СИ МЕЧТАЛА , СЪРЦЕТО ТИ Е БУЧКА ЛЕД КОЯТО НЕ МОЖЕ ДА ГО ПОЧУСТВА . САМА СИ МАКАР ОКОЛО ТЕБ ДА ИМА СТОТИЦИ ХОРА . А НЯКЪДЕ ТАМ СТОЙ ОНЗИ КРАСИВ СПОМЕН ЗА ЕДНО КРАСИВО МОМЧЕ КОЕТО , СИ ОБИЧАЛА НЯКОГА. И КОГАТО СИ НАЙ САМОТНА И НАЙ МНОГО ТЕ БОЛИ ТИ ГО ИЗВАЖДАШ ОТ СВОЕТО СЪЗНАНИЕ , И ИЗЖИВЯВАШ ОТНОВО ВСИЧКО МАКАР И НАЗАЕМ , А УТРЕШНИЯ ДЕН ОТНОВО ТРОПА НА ВРАТАТА ТИ . ЗНАЕШ ЧЕ ТОВА КОЕТО СТЕ ПРЕЖИВЯЛИ НЯМА ДА СЕ ВЪРНЕ , А НЕ ГО И ИСКАШ ПРЕДПОЧИТАШ ДА ЗАПАЗИШ ОНЗИ КРАСИВ СПОМЕН ЗА ОНОВА КРАСИВО МОМЧЕ КОЕТО ТЕ Е НАКРАЛО ПОНЕ ЗА МИГ ДА БЪДЕШ ИСТИНСКИ ЩАСТЛИВА . ПО ДОБРЕ Е ТАКА ОТ КОЛКОТО ДА ЗАПОЧНЕТЕ ОТНОВО ДА СЕ КАРАТЕ , И ДА СИ ВИКАТЕ . ДА СЕ ОБИЖДАТЕ И БОЛКАТА ДА СЕ ВЪРНЕ СЕГА ПОНЕ ИМАШ СПОКОЙСТВИЕ . ЧОВЕШКО Е ДА СЕ СТРАХУВАШ ОТ ТОВА, ЧОВЕШКО Е ДА ПОГЛЕДНЕШ СВОЕТО ЩАСТИЕ, И ГО ТЪРСИШ ДРУГАДЕ СЛЕД КАТО НЕ СИ МОГЛА ДА ГО ПОЛУЧИШ ОТ ЧОВЕКА КОЙТО НЕ Е МОГЪЛ ДА ТИ ГО ДАДЕ . ЩЕ ТИ ПРИЗНАЯ НЕЩО , НЕЩО КОЕТО НИКОЙ НЕ ЗНАЕ . НЕЩО КОЕТО СЪМ ЗАКЛЮЧИЛ ДЪЛБОКО В СЕБЕ СИ И НА НИКОГО НЕ СЪМ СПОДЕЛИЛ . В ЖИВОТА СИ СЪМ ИМАЛ МНОГО ВРЪЗКИ НО ЕДНА Е ОСТАНАЛА ДЪЛБОКО В МЕН . ВРЪЗКАТА МИ С ЕДИН ЧОВЕК КОЙТО ВЕЧЕ НЕ МОГА ДА ПРЕГЪРНА И ЦЕЛУНА , ВЕЧЕ НЕ МОГА ДА ПОГОВОРЯ С НЕГО . ПРЕДИ МНОГО ГОДИНИ ТОЙ МИ ДАДЕ ТОЛКОВА МНОГО , А АЗ НЕ УСПЯХ ДА МУ БЛАГОДАРЯ НЯМАХ ТОВА ВРЕМЕ , И КОГАТО СЕ СЛУЧИ НЕЩАСТИЕТО , КОГАТО ГО ЗАГУБИХ ТОГАВА ОСЪЗНАХ КОЛКО МНОГО Е ЗНАЧЕЛ ЗА МЕН. НО НЯМАХ ТАЗА ВЪЗМОЖНОСТ ДА МУ ГО КАЖА , ЗАТОВА В НАЙ ТРУДНИТЕ МОМЕНТИ ЗА МАН , ЛЪЖЕХ БЛИЗКИТЕ СИ И ОТИВАХ НА ГРОБА МУ И ПАЛЕХ ЕДНА СВЕЩИЧКА . СТОЯХ ТАМ И РАЗГОВАРЯХ С НЕГО, ЗА ВСИЧКО РАЗКАЗВАХ ЗА ВСИЧКАТА БОЛКА КОЯТО Е В МЕН . И ПРЕЖИВЯВАХ ОТНОВО ВСЕКИ ЕДНИ МИГ С НЕГО. С ВРЕМЕТО ЗАПОЧНАХ ВСЕ ПО МАЛКО ДА ОТИВАМ ТАМ , БЯХ СЕ ПРЕВЪРНАЛ В БУЦА ЛЕД, СТРАХ МЕ БЕШЕ ДА ОТКРИЯ ОТНОВО СЪРЦЕТО СИ ПРЕД НЯКОГО . СТОРИХ ГО БЯХ ПРЕДАДЕН, МИНА ВРЕМЕ ОТНОВО НАМЕРИХ СИЛИ ДА ГО НАПРАВЯ , И ПАК БЯХ ПРЕДАДЕН И СИГУРНО ПАК ЩЕ СЕ СЛУЧИ . НО ТОВА КОЕТО ИЗПИТВАМ КЪМ ТОЗИ ЧОВЕК НЯМА КОЙ ДА МИ ГО ВЗЕМЕ . НЯМА КОЙ ДА МЕ НАКАРА ДА ГО ЗАБРАВЯ . И СЕГА ПО НЯКОГА ОТИВАМ ПРИ НЕГО ПАЛЯ СВЕЩИЧКА И СИ СПОМНЯМ ЗА НЕГО И ЗА ВСИЧКО НЕ КОЕТО МЕ Е НАУЧИЛ , И МИ Е ДАЛ. ЗАЩО НАПИСАХ ВСИЧКО ТОВА , НЕ ЗНАМ МОЖЕ БИ И АЗ ИСКАХ ДА КАЖА СВОЯТА БОЛКА . ВАЖНОТО В СЛУЧАЯ Е ЧЕ , ЩЕ НАПРАВЯ ВСИЧКО ПО СИЛИТЕ СИ ТОВА ДА НЕ СЕ ПОВТОРИ. НЯМА ДА ТИ КАЗВАМ КАКВО ДА СТОРИШ , НЯМА ДА СЕ ПРАВЯ НА ГОЛЕМИЯ РАЗБИРАЧ , АЗ НЕ РАЗБИРАМ НЕЩАТА . НО ЗНАЙ РЕШЕНИЕТО Е ВЪТРЕ В ТЕБ, И ПОНЯКОГА Е НУЖНО ДА ПОВЯРВАШ В ДУМИ КОЙТО ТИ ИЗГЛЕЖДАТ БЕЗ МИСЛЕНИ , ДА ЗАГЪБИШ ПРИНЦИПИТЕ СИ , И СВОЯТА ГОРДОСТ . ПРОСТО ВЯРВАЙ ТОВА ПРАВИ ХОРАТА НАИСТИНА ХОРА. СЕГА ЗАПОЧВАМ ДА КАЧВАМ ЕДНО ПО ЕДНО НЕЩАТА КОЙТО СИ МИ ПРАТИЛА , И ИСКАМ ОЩЕ ВЕДНЪЖ ДА ТИ БЛАГОДАРЯ ЗА ТОВА ЧЕ ГО НАПРАВИ. ЛЕК И СПОКОЕН ДЕН ОТ МЕН. ЧАО . Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyПет 23 Май - 8:26

Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyПет 23 Май - 9:40

сладката написа:
Аз заслужавам много повече от това, което получавам и задоволявам!
Аз съм жена и като такава имам правото да търся своето право-независима или зависима, обичана или мразена, наранявана или щастлива.Преминавайки през тези периоди на съществуване разбрах, че за да оцелееш не се изисква кой знае какво, просто трябва да бъдеш себе си, да можеш да бъдеш себе си, да се бориш и да правиш всичко заради себе си, да останеш истинска сред неистинските, да бъдеш добра сред лошите, щастлива сред нещастниците, жива сред мъртъвците! Няма значение кой какво ми казва, аз слушам сърцето си, нямам уши за клюките, нямам очи за мръсотията, нямам ръце, за да убивам, крака, за да мачкам, аз имам сърце, за да обичам, душа, за да живея. Болката вече не ме плаши, сблъсках се с нея много отдавна, опознах я добре, но също така съумях да я изтръгна от всяка част от мен, в която се бе впила! Оказах се по-силна от нея, по-силна от всичко зловещо в тоя свят, който ни кара да бъдем лоши! И винаги съм била по-силна от всичко, просто не съм имала очи, за да го видя, не съм могла да повярвам в самата себе си! И край вече с преструвките, с измамите, лъжите! Край вече на това да вярвам в нещо, което са ми казали, без да съм го видяла, което са ме накарали да вярвам, без да съм повярвала! В нещо, което са ме накарали да направя, а не съм искала! Аз съм си аз и светът от днес нататък трябва да ме приеме такава, защото истинските и силните, добрите и мъдрите оцеляват, за всички останали този свят не съществува!

ПУБЛИКУВАНО И ОТНОВО БЛАГОДАРЯ albino albino albino albino albino albino albino http://ase2.dir.bg/_wm/library/?df=498180
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
ДАНИ

ДАНИ


Брой мнения : 52
Join date : 16.05.2008
Age : 49

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyПет 23 Май - 16:01

НАДЯВАМ СЕ ЧЕ НЯМАТЕ НИЩО ПРОТИВ ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯ ВЪВ ВАШАТА ДИСКУСИЯ .
МИЛИ ХОРА ВСЕКИ ЕДИН ОТ НАС Е ИЗГУБИЛ СВОЙ БЛИЗЪК , ИЛИ ЛЮБИМ . ВЪПРОСЪТ Е ДАЛИ ГО ПОМНИ И УВАЖАВА ПАМЕТТА МУ . НА НАС ЖИВИТЕ НИ ОСТАВА САМО ТОВА ДА ПОМНИМ ТОВА НА КОЕТО СА НИ НАУЧИЛИ . ТАКА НИЕ ГИ НОСИМ В СЪРЦАТА СИ , ВИКИ НЕ Е ХУБАВО ЧЕ СИ КРИЛ ТОЛКОВА ДЪЛГО ТОВА МОМИЧЕ ОТ СВОИТЕ БЛИЗКИ, И ТИ ПРАВИ ЧЕСТ ЧЕ ГО КАЗВАШ . ВАЖНОТО Е КАКВО СИ ЗАПОМНИЛ ОТ НЕЯ , И ЧЕ ТЯ Е ДЪЛБОКО В ТВОЕТО СЪРЦЕ . КОГАТО ПРОЧЕТОХ ТОВА КОЕТО СИ НАПИСАЛ , ВСЕ ЕДНО ВИДЯХ СЕБЕ СИ ПРЕДИ МНОГО ГОДИНИ , НО ВРЕМЕТО И ЕЖЕДНЕВИЕТО УНИЩОЖИХА ТОВА КОЕТО ИМАХ , ЗАТОВА МИЛО МОМЧЕ ПАЗИ ГО, НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ ДА ТИ ГО ОТНЕМАТ .ДА ПОНЯКОГА ЩЕ БОЛИ , ЩЕ БЪДЕШ САМ САМИЧЪК СРЕЩУ ВСИЧКИ , ЩЕ ТЕ НАРИЧАТ С КАКВИ ЛИ НЕ ИМЕНА . НО ВЪТРЕШНО В СЕБЕ СИ ТИ ЩЕ ЗНАЕШ ЧЕ СИ ПРАВ . И ЧЕ ЖИВОТА ТИ ИМА СМИСЪЛ . НЕ МИСЛЯ ЧЕ МОЖЕШ ДА ОБЕСНИШ, С ДУМИ ТОВА КОЕТО ИЗПИТВАШ , ТО ТРЯБВА ДА СЕ ИЗПИТА И ПРЕЖИВЕЕ . ЗАТОВА КОЛКОТО И ДА ГОВОРИШ НА СЛАДУРАНКАТА , НЕ ВЯРВАМ ТЯ ДА ТЕ ПОСЛУША. ОЩЕ НЕ МИНАЛА ПО ТОЗИ ПЪТ ЗА ДА ЗНАЕ КАКВО ИЗПИТВАШ АКО БЪРКАМ СЛАДУРАНКЕ НЕ МЕ ВИНИ , НЕ СЪМ ИСКАЛА ДА ТЕ ОБИДЯ . НО СЪМ СЕ НАГЛЕДАЛА НА БЕЗДУШИЕТО НА ХОРАТА И ВЕЧЕ НЕ ВЯРВАМ ПОЧТИ НА НИКОГО. ЗАТОВА ХОРА КАКВОТО И ДА Е СТАНАЛО С ВАС И ВАШИТЕ БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛИ РАЗБИРАЙТЕ СЕ С ТЯХ, И ЖИВЕЙТЕ СВОЯ ЖИВОТ ДОСТОЙНО . ДРУГОТО САМО ЩЕ ДОЙДЕ ПРИ ВАС . ТОВА Е КОЕТО ИСКАХ ДА ВИ КАЖА . И МОЛЯ СЛАДУРАНКАТА ДА ПРИЕМЕ МОИТЕ ИСКРЕНИ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ . АКО ИМА НЕЩО КОЕТО МОГА ДА НАПРАВЯ ЗА ТЕБ САМО КАЖИ . БАЙ ЗА СЕГА ПОСЛЕ ПАК ЩЕ МИНА ОТ ТУК.
Върнете се в началото Go down
сладката




Брой мнения : 256
Join date : 16.05.2008
Age : 39
Местожителство : София

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyПет 23 Май - 16:26

.....................................................


Последната промяна е направена от сладката на Чет 10 Юли - 15:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1305648629#!/profile.php?
сладката




Брой мнения : 256
Join date : 16.05.2008
Age : 39
Местожителство : София

ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА EmptyПет 23 Май - 16:26

........................................................................


Последната промяна е направена от сладката на Чет 10 Юли - 15:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1305648629#!/profile.php?
Sponsored content





ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМА НА СЛАДКАТА   ФОРУМА НА СЛАДКАТА Empty

Върнете се в началото Go down
 
ФОРУМА НА СЛАДКАТА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Affection for affection :: ОБИЧ ЗА ОБИЧ-
Идете на: