Affection for affection
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 zdraveite

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
nejen_pricel




Брой мнения : 1
Join date : 05.09.2010
Age : 38
Местожителство : varna

zdraveite Empty
ПисанеЗаглавие: zdraveite   zdraveite EmptyНед 5 Сеп - 17:49

ZDRAVEITE. Sluchaino popadnah na saita vidqh 4e i drugi sa spodeli svoite istorii reshih i az da go napravq,za purvi put go pravq i se nadqvam naistina da mi olekne.vsichko e prekaleno prqsno a ne iskam daje i da razgovarqm s priqtelite za tova.Predi okolo godina se zapoznah s edno momche v internet na shega si razmenihme telefonite sled purviq 4at no i dvamata mislehme che edva li shte se 4uem.e nqkolko dena sled tova bqh izlqzla s priqtelki na bar i posle malko diskoteka,iskah jensko parti zashtoto sled nqkolko dena zaminavah za germaniq.jiveq i rabotq tam ot dulgo vreme.pri poslednoto mi vrushtane tuk se zadurjahdosta i bqh tolkova vaodushevena che se vrushtam tam.sled jenskata vecher edna priqtelka doide da spi v nas,beshe rano i ne mi se prebirashe no nqmashe kak.taka de toi zvanna v 04:00h bili sme v edna diskoteka no vidql che sums priqtelki i reshil da zvanne sled tova.govorihme si okolo 2-3 4asa dokato me ubedi da slqza pred vhoda da se vidim sled kato ne iskam da otida v tqh ili nqkude na bar.suglasih se smqhme se dosta.po telefona beshe 4udesna kompaniq no nqmashe kak da se zamuknq nqkude veche bqh po pijama i piinala.4esno kazano taka slqzoh i pred vhoda a toi s butilka vino,2 4ashi,tirbushon i blusove ot telefona.ne izglejdashe po trezven ot men no beshe zabavno. b 6 sutrinta sreshta s nepoznat na stulbite pred vhoda,okaza se che ofisat mu e tochno zad bloka pod terasite.premestihme se tam i se smqhme dosta,daje i potancuvahme na tumno.Trqbvashe da se pribera i da sabudq priqtelkata si za rabota.ugovorihme se sledobqd na pla4inki v tqh no qvno bqh premruznala v ofisa mu i ne bqh nikak romantichno nastroena s kihane,sopoli i grip.motah go 2 dena i chesno kazano daje ne pomneh tochno kak izglejda.sled 2 dena ludi obajdaniq se suglasih da ve4erqme zaedno.4esno kazano si teglih edna dulga .......!toi izglejdashe neveroqtno.restorant bar i nakraq v tqh.shampansko i dulgi razgovori.minahme po reda na vsichko,sabudihme se zaedno i dva dena izkarahme strahotno nerazdelni.Naloji se da zaminavam.razdelihme se nqkak.no ne mi se trugvashe i toine go iskashe.beshe ni interesno.i dvamata sme dosta ostroumni i razgovorite proti4aha s mnogo smqh dori i nalaganeto na mneniq.izkarvahme po celi noshti v skupe.mulchahme si dokato gledahme ednakvi filmi po tv i raztoqnieto sqkash go nqmashe.sled mesec nespane i razgovori,sms i tanci prez kamerite i na dvamata ni stana trudno.Toi reshi da se otdrupne.zabravih da otbeleja che ima strashno samochuvstvie.sprqhme da se chuvame a az ne znaeh kak edin tolkova slabo poznat chovek moje da mi lipsva i denqt mi da prazen.izminaha 5-6 meseca chuvahme se ei taka otvreme na vreme.varnah se i vsichko beshe kato v prikazka.bqh reshila da si ostana v bg i da opitam.beshe ni priqtno zaedno.namerih si rabota.budehme se sutrin zaedno kafeta,zakuski v legloto i posle vseki po zaduljeniqta.4esno kazano pochti se bqh premestila v tqh,beshe mu pisanlo da hodq do nas vse za neshto i postepenno nai vajnite mi neshta nameriha mqsto v negovata kashta.prez obednata pochivka obqdvahme zaedno.ve4er hodehme na fitnes,pazaruvane.ve4eri sveshti i lubov.Mislq che toi zapochna dosta da hlutva a az veche ne znaeh na koe nebe sum,prednata mu vruzka e bila trudna i boleznena i prosto toi otnovo sloji krai na neshtata.kratko tochno i qsno.ne znaeh kakvo stava.ne bqh na sebe si.zarqzah rabota i vsichko.ne mi se izlziashe.tarseh vinata v sebe si i znaete li ne da se hvalq no prosto bqh perfektna v vsichko s nego.za izvinenie toi kaza 4e ne e gotov za takava vruzka che si iska svobodata i tva e.prosto me otrqza.minaha 2 sedmica i reshih da izbqgam da se varna v germaniq,toi nqkak si razbra i poslednite 2 ve4eri pak popadnah v paqjinata mu.otnovo bqh v onazi kashta,otnovo bqh s nego i pak siqeh.gospodi kolko sum naivna no znaeh 4e iskam da zamina i iskah prosto da si iskarame dobre.izprati me na letishteto i reshi da spodeli che go ostavqm s smeseni 4uvstva.iskashe mi se da ho prasna s 4antata.zaminah kacnah i pak se pochnaha telefonnite razgovori.lelel kolko mu bqh lesna.reshih da stopiram neshtata.prosto malko po rqdko da se 4uvame.nabliji rojdeniq mi den i ot edna 4estitka zapochna vsichko.zvanna mi pak sutrinta s ideqta toi ili az da se premestq.sujelqval.lipsvala sum my.da opitame otnovo.beshe minalo mesec i polovina reshih che tozi put moje naistina da se poluchi vseki ima pravo na vtori shans a i vse oshte n emi beshe bezrazlichen.varnah se posreshna me na letishteto i znaete li vsichko beshe po rozavo ot predi.durjeshe se naistina strahotno.no tova produlji samo 10 dni.dokato vchera sutrinta ne spodeli che prisustvieto mi go draznelo.subrah si neshtata i si trugnah.toi puk vecherta doide da si vzeme neshtata ot nas.ne izdurjah i chesno kazano ne mu spestih nishto ot tova koeto misleh za nego.sega prosto mi prasht apo nqkoi sms da razbere kak sum,a na men mi se iskam da se skriq v nqkoq dupka i nikoga poveche da ne kontaktuvam s nikogo.prosto veche ne vqrvam na nikoi.tozi put opravdanie nqmashe a prichina sushto.az samata ne moga da si obqsnq zashto se slushva i zashto mu pozvolqvam vsichko tova.4uvstvam se unijena i predadena.edna priqtelk ami kaza 4e nqma smisul da se zanimavam s nego.4e ne me zaslujava.4e okolo men vinagi e imalo strahotni i vazpitani muje ot koito sum poluchavala vsichko i vapreki tova ne sum pozvolqvala na nqkoi d ame narani,a tozi hmmm toi daje i ne me izdurja.malko romanika i hubav sex.tova e vsichko.da znam che tova koeto sam chovek si go napravi drugite ne mogat da go napravqt.no nali vsichki nie se borim i tarsim malko lubov.Nadqvam se ne na saveti a prosto na mneniq ot razlichni gledni tochki.
Върнете се в началото Go down
сладката




Брой мнения : 256
Join date : 16.05.2008
Age : 39
Местожителство : София

zdraveite Empty
ПисанеЗаглавие: Re: zdraveite   zdraveite EmptyПон 6 Сеп - 8:51

Понякога правим неща които не разбираме и самите ние,водени от чувства към някого.Мнение трудно мога да изразя понеже не те познавам,незнам що за човек си,но бих ти казала-просто сложи край и продължи напред.
Един мъж когато обича и уважава жената до себе си не би се държал така,напротив-би дал всичко за нея и нейното щастие,колкото и да му струва това.
Аз съм имала мноог трудни моменти,някои от тях са изписани тук,други никои не знае за тях,но от всичко това научих че животът е един миг и трябва да се изживее пълноценно.Не съжалявам за нищо сторено,това само ми показа лицата на хората които ме подкрепят и които не ме подкрепят,показа ми също че в много от случайте съм имала грешна преценка за заобикалящите ме.
Уа рано сутринта нещо много се размислих ... Smile


П.П Ако не ти допадне мнението ми,просто го подмини,не съм искала да казвам нещо с което бих могла да те обидя!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1305648629#!/profile.php?
 
zdraveite
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Affection for affection :: ОБИЧ ЗА ОБИЧ-
Идете на: