Affection for affection
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Просто една история ..

Go down 
АвторСъобщение
скорпианс

скорпианс


Брой мнения : 1
Join date : 05.10.2010

Просто една история .. Empty
ПисанеЗаглавие: Просто една история ..   Просто една история .. EmptyВто 5 Окт - 13:33

Първо искам да кажа на админа-неискам да спамя,просто за другите както и за теб в тази история искам да съм непозната!







Слагам тази песен понеже като цяло от нея започна всичко.
Всичко като чели вървеше перфектно в любовта и живота ми.Бях изпълнена с любов и спокойствие,с разбирателство и уважение ... но един телефонен разговор промени всичко,една среща,една бира .. върна толкова спомени ... Тогава не отдадох значение на това което предстоеше или просто човека не го беше измислил.
Последва затишие пред буря от няколко месеца в които аз и човека до мен вече правехме много сериозни промени в живота си заедно за напред.
Върна се и всичко се обърна с главата на долу за няколко месеца даже за повече ... Върна се с тази песен .. беше толкова забравена ...



Върна се с инпулса,лудорията,дивотията ... страста ... Не можех да се спра .. доизживях неизживяното без да мисля за последствията ...
Повярвах на думи на които не вярва и малко дете ... и страдах,сама си послах на това което легнах ...

Подарими най-живите моменти в моят живот за които не съжалявам,съжалявам единственно за това,че още преди години не го послушах ... ако бях нямаше да си разваля приятелства и нямаше да се карам с човек които и не е виновен и е виновен .. но това си е изцяло моя грешка от която последствия са толкова големи,че сега съм просто едно студенокръвно ... животно ...

Заради безкрайните нощи,заради страста се стигна до там,че се страхувах за живота си и живота на човека които ме извади от тази безумица ...

Беше безкраен купон,а стана гонка на котка и мишка,беше доверие,а стана презрение,беше уважение,а стана омраза,беше обич,а стана война ...







Мразя тези месеци които идват .. всичко ми напомня на станалото преди две години .. а изхвърлих букета от червени рози,изхвърлих заека ... изхвърлих всичко напомнящо ми на него .. но спомените си не мога ...

Не мога да забравя първата нощ ...



Не мога да забравя и предложението на 18 октомври в столичен клуб пред всички ...


Вечерите в кварталния боулинг ...




Паметния ми имен ден,ден изпълнен със злоба,нападки ... и спасяване на най-важния човешки живот ...



Притесненията ми следващия месец за мен,за хората около мен ... Гадната Коледа,гадната Нова Година ....
Но станах на крака и казах край,край на тази безумица,убих любовта си,заключих чувствата си дълбоко в мен и метнах ключа далеш ....

И ето ме сега,нова ... излязла от депресията-любов,изживяла недоизживяното и стъпила здраво на земята ...
Сега си просто мрачния спомен и най-лудото нещо в моят живот.

Аднина сори за видеото,но така като чели е по лесно да изрази човек това което чувства .. а именно музиката ...



П.П Благодаря на човека които ме спаси от безумицата,благодаря му за това че остана с мен въпреки всичко!!!Няколко дни ни делят от пълното щастие и хармония които си заслужихме.

Вярвам във вечната любов,която може да прощава и да се дарява.



Върнете се в началото Go down
 
Просто една история ..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Affection for affection :: ОБИЧ ЗА ОБИЧ-
Идете на: