Affection for affection
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 тя ми призна

Go down 
АвторСъобщение
наранен




Брой мнения : 2
Join date : 18.12.2012

тя ми призна Empty
ПисанеЗаглавие: тя ми призна   тя ми призна EmptyВто 18 Дек - 12:19

Искам да ви споделя какво ми се случи. Влюбих се в едно момиче, но тя замина на в друг град да учи ние продалжихме да се срещаме и да се чуваме.Аз и казах , че много я обичам и тя ми казваше същото искахме да прекараме заедно целият си живот. Една вечер се заговорихме за изневерите и, че според мен е по-добре тя да се признае вместо да бъде скрита , защото рано или късно ще излезе на яве. И тогава видях в нейните очи нещо по различно и я попитах дали всичко е наред тя ме погледна и ми каза ммм... да ,аз я попитах да или ммм... да и тя ми каза че има нещо което се опитва от много време да ми каже но не намерила сили за това. Каза ми че е преспала с едно момиче няколко пъти , но това е било просто от любопитство и, че не ние харесало и че е казала на момичето че обича мен. Аз го приех спокойно защото имах подозрения че има нещо. Аз и казах че съм имал подозрения кога е станало защото наистина имах съмнения но си мислех че просто ревнувам, защото просто е на 150 километра от мен и е нормално да се притеснявам за нещо такова. И се оказа че точно в тези дни съм имал подозрения тогава е станало. Тя плака дълго време след като ми го каза , опитах се да я успокоя и я попитах дали има и още нещо тогава тя ми каза, че е излизала и това момиче и са се целували. Това стана преди няколко дни и все още ми много зле започнах да го приемам със приятелката ми още сме заедно. Но не знам дали наистина казва истината като казва че ме обича. Просто това ме измъчва все си представям как е с другото момиче не знам какво да правя искам да съм със нея и тя казва че иска да е с мен и че ме обича, но съм объркан. Мисля че като си дойде трябва да поговорим още за това. Мисля че трябва да се говори рано за проблема а не след време да се отварят стари рани. Ако някои има мнение кажете ми го за да мога да преценя какво да правя, защото наистина много я обичам и не искам да я загубя . Благодаря ви предварително
Върнете се в началото Go down
 
тя ми призна
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Affection for affection :: ОБИЧ ЗА ОБИЧ-
Идете на: