Affection for affection
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ

Go down 
+5
ELI NIKOLOVA
ДАНИ
Snejana Georgieva
сладката
koteto_viky
9 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
АвторСъобщение
СЛАДКАТА
Гост




СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: ААААААААААААААА   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyВто 29 Юли - 16:44


СНЕЖИ АЗ ЩЕ ТИ КАЖА ЗАЩО МАРТО БЕШЕ С МЕН-АЗ ТАЙНИ ОТ НЕГО НЯМАМ,КАЗВАМ МУ ВСИЧКО,ПЛЮС ТОВА ТОЙ МЕ ИЗКАРА ОТ КРИЗАТА В КОЯТО БЯХ КОГАТО СКЪСАХ С ВИКТОР.ТОЙ ЗНАЕ ВСЯКО КЪТЧЕ ОТ МОЯТА ДУША.НЕМИСЛЯ ЧЕ СЪМ НАПРАВИЛА НЕЩО ЛОШО КАТО СЪМ ГО ВЗЕЛА С МЕН,ТОЙ САМ ТИ КАЗА ЧЕ БЕШЕ САМО СЛУЧАТЕЛ,ЗА КОЕТО МУ ПРАВЯ ЕВАЛА,АКО БЕШЕ НЯКОИ ДОСЕГА ДА ГО БЕШЕ ПРЕБИЛ НАЛИ?ДА БЕШЕ ПОЧНАЛ И С ТЕБ ДА СЕ ЗАЯЖДА НАЛИ?ТИ СИ БИЛА ДО НЕГО КОГАТО СЪМ ГО ЗАРЯЗАЛА,А МАРТО БЕШЕ ДО МЕН КОГАТО АЗ ИМАХ НУЖДА.ДА НЕИСКАХ ДА ГО ВИЖДАМ ЗАЩОТО ЗНАЕХ КАКВО ЩЕ МИ КАЖЕ.ПИСНАЛО МИ Е АЗ ДА СЪМ МЪЖА В ТАЗИ ВРЪЗКА-ЗНАЕШ ЗАЩО ГО КАЗВАМ.ПИСНАЛО МИ БЕШЕ ДА СЕ ЛУТА МЕЖДУ ДВЕТЕ,ПИСНАЛО МИ БЕШЕ ДА ГОВОРИ И ВСИЧКИТЕ МУ ДУМИ ДА СА ПРОСТО ПРИКАЗКИ.ИСКАХ НОРМАЛЕН ЖИВОТ,ИСКАХ ДА СЛЕДВАМ-ПОСТИГНАХ ГО,ИСКАХ ДА СИ ВЪРНА ДОБРАТА ДУМА НА ПЕТЯ-НАПРАВИХ ГО,ИСКАХ ДА ИМАМ МАЛКО ПАРИ ЗА МЕН(НЕ ЗА ЯДЕНЕ,НЕ ЗА РЕСТОРАНТИ,НЕ ЗА КАФЕТА И ТН.)А ЗА МЕН-ДА СЕ ОБЛЕКА НОРМАЛНО ЗА ЕДНА ДВАИСЕТ ГОДИШНА ЖЕНА,ДА СЕ ПОГРИЖА ЗА СЕБЕ СИ,НА МЕН ДА СИ ДОСТАВЯ МАЛКО УДОВОЛСТВИЕ,ИСКАХ ДА МИ СЕ НОРМАЛИЗИРА ЗДРАВЕТО-ПОСТИГНАХ ГО,ИСКАХ ПРОСТО НЯКОИ ДА ГО Е ГРИЖА ЗА МЕН И ТОВА КАКВО АЗ ЧУВСТВАМ,А НЕ АЗ ДА СЪМ УПОРА НА НЯКОИ ...... КОИТО НИЩО ОТ ПО ГОРЕ СПОМЕНАТИТЕ НЕЩА НЕ Е НАПРАВИЛ ЗА МЕН,А Е БИЛО САМО НА ПРИКАЗКИ.НЕ СЪМ С МАРТО ЗАРАДИ ПАРИТЕ-ИМАМЕ ТОЛКОВА КОЛКОТО ДА ЖИВЕЕМ КАТО ЕДНО НОРМАЛНО СЕМЕИСТВО.НЯМА СМЕТКА В БАНКАТА.АЗ И ТОЙ ИЗКАРВАМЕ ДОСТАТЪЧНО ЗА ДА ИМАМЕ КАКВОТО НИ Е НУЖНО БЕЗ ДА СЕ ЛИШАВАМЕ.КАЗВАМ ТИ ТОВА ЗАЩОТО ПОСЛЕДНИТЕ ПРИКАЗКИ НА ВИКТОР СА ИМЕННО ТОВА ЧЕ СЪМ ГО ЗАРЯЗАЛА ПОНЕЖЕ МАРТО ИМАЛ МНОГО ПАРИ.ТИ САМА СИ ПРАВИ ИЗВОДИТЕ.НИКОИ НЕ Е КАЗАЛ ЧЕ ТРЕЕ ДА МИ ПРОЩАВА ЗА НЕЩО!ЗАЩО АЗ ДОКАТО СЪМ С ДРУГ НЯМА ДА СЕ ПОЛУЧИ НИЩО?НИМА ТОЙ НЕИСКА ДА СЪМ ЩАСТЛИВА?ЩЕ ТИ КАЖА НЕЩО ОТ ЦЕЛИЯ МИ ЖИВОТ МАРТИН Е НАЙ-ПРАВИЛНИЯ МИ ИЗБОР.НИЩО НЕ СЪМ ЗАГУБИЛА,САМО СПЕЧЕЛИХ ....... ЩЕ ТИ КАЖА И ДРУГО САМА ВИДЯ ЧЕ МОГА ДА БЪДА ЧОВЕК,КОГАТО ИМАМ РАБОТА С ХОРА.КОГАТО СЕ СЛУЧИ ТОВА С ТЕБ,ВЕЧЕРТА КОГАТО РАЗБРАХ ЗАПАЛИХ КОЛАТА И ТРЪГНАХ КЪМ ВЕЛИКО ТЪРНОВО САМА ....... ИМАХ НУЖДА ДА ТРЪГНА И ДА НАПРАВЯ КАКВОТО МОГА ЗА ТЕБ ...... НО ПО ПЪТЯ СЕ ЗАМИСЛИХ И ТАКА И НЕ СТИГНАХ ....... ОТСЕДНАХ В ЕДИН ХОТЕЛ И НА ДРУГИЯ ДЕН СЕ ПРИБРАХ ...... ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ СЛУШАХ ЕДНА ПЕСЕН С МНОГО ИСТИНСКИ ТЕКС(ГОЛЯМА ФЕНКА СЪМ НА СЛАВИ ТРИФОНОВ)ПЕСЕНТА СЕ КАЗВА-НЕЩО ЛИЧНО НЕГОВА Е ...... И ЗНАЕШ ЛИ КАКВО РАЗБРАХ-МОЯТ ИЗБОР СЪМ ГО НАПРАВИЛА И ЧЕ ТРЯБВА ДА ТЕ ОСТАВЯ САМА ДА СЕ БОРИШ ..... НО НЕ СИ МИСЛИ ЧЕ НЕ СЪМ СЕ ИНТЕРЕСУВАЛА ..... МИСЛЯ ЧЕ СИ ВИДЯЛА ..... ИЛИ ПОНЕ СЕ НАДЯВАМ ..... ПРЕЗ ТОВА ВРЕМЕ МИСЛЯ ЧЕ МОИТЕ ДУМИ ЗА ВИКТОР БЯХА КАТО ЛЕК(НЕ СЕ ХВАЛЯ И НЕ ГО КАЗВАМ ЗАРАДИ ТОВА ЧЕ МЕ Е ОБИЧАЛ)КАЗВАМ ГО ЗАЩОТО ИМАШЕ НУЖДА ОТ ЧОВЕК КОИТО ГО ПОЗНАВА.НЕИСКАМ ТОВА ДА ТИ ЗВУЧИ КАТО "ВИЖ МЕ КОЯ СЪМ АЗ" ИСКАМ ДА ТИ ПРОЗВУЧИ КАТО " И АЗ СЪМ ЕДИН НОРМАЛЕН ЧОВЕК" КОЛКОТО И ДА НЕ ТИ СЕ ВЯРВА.СКОРО И АЗ ЗАМИНАВАМ НО НЕ ЗА БЪЛГАРСКОТО ЧЕРНОМОРИЕ .... КАКТО И ДА Е ...... ПОСЛЕ ИДВАТ ОЧНИ И ЗАМИНАВАМ ЗА ВАРНА ..... ДЕМЕК ТОВА СА ПОСЛЕДНИ ДНИ В КОИТО МЕ ВИЖДАТЕ ТУК ...... АКО ИМА НЕЩО ПИШИ И СЕ НАДЯВАМ ДА НЕ СЪМ ТЕ ЗАСЕГНАЛА С НЕЩО.ЧАО ЗАСЕГА(ТРЕЕ И МОЯТ САЙТ МАЛКО ДА ГО ОПРАВЯ)
Върнете се в началото Go down
Snejana Georgieva
Admin
Admin
Snejana Georgieva


Брой мнения : 78
Join date : 16.05.2008
Age : 41
Местожителство : СОФИЯ

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: ОТГОВОР   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyВто 29 Юли - 17:56

Първо искам наистина да ти благодаря за това което си направила, оценявам го и значи много за мен. Точно поради тази причина ще бъда честна и откровена с теб.Правя го с риск да ми се обидиш, но смятам че съм задължена да ти кажа тези неща . Казваш много верни неща спор няма ,но запита ли се поне веднъж как е човека който изостави. Какво ли прави в момента, боли ли го,тъжен ли е весел ли е . Жив ли е или вече не е между живите . Когато ти го изостави той беше готов на всичко само за да бъде с теб, без значение начина, или причините. Говореше само за теб, ставаше и лягаше с мислите за теб, но не получи нищо . Нито дума от твоя страна . Така не можеш да го отречеш. Когато той ти пишеше и ти се молеше какво направи ти остави го на произвола на съдбата. Обиждаше го постоянно и това е истина . Да той беше нищожество което нямаше нищо освен теб , нищо не го интересуваше освен ти . Още си спомням как сме го издирвали в цяла София с часове , а него го нямаше. Още помня страха да не го загубим . Още помня празният му поглед , и отчаянието в очите му . Дълго време бях до него и виждах това . Но с времето той започна да се променя и хората който бяхме най близко до него виждахме това . Намери си хубава работа , започна да излиза и да разговаря с хората . Когато всички мислехме че е свършрно с него , отнякъде той намери сили и започна да опровегава всичко казано по негов адрес . Оправи си взаимотношенията с всички хора на който държеше. Стана човека който познавах . Сама си е Убедила че и той може да бъде човек, че може да се разчита на него. Радвам се за него защото той залужава нещо по добро от това което е получил в този живот. Защо ти написах това . За да ти задам един въпрос . Би ли разговаряла, би ли разчитала на човек наранил те толкова много . Обиждал те и наричал те какво ли не ? Дори ударил те . НЕ нали . Ето така се чуства той. От едната страна са спомените от съвмесния ви живот , и хилядите красиви мигове който сте имали, а от другата стоят обидите и това което си му причинила. Въпреки всичко го познавам много добре , и знам той не може да мрази , и с част от сърцето си още те обича. Но не иска да връща това чуство поради причините който ти изброих. Радвам се за теб че си намерила щастието си. Но те моля съвсем човешки без злоба в сърцето си, напусни живота му. Нека веднъж завинаги се преостанови това заяждане и тези грозни думи . Нека остане поне малко хубаво от вас двамата. С това че се обиждате не правите нищо хубаво, никой не печели от това , като не можете да се разберете по добре се разделете . Защото няма нищо по гадно от това да рушиш нещо създадено с толкова любов колкото сте испитвали един към друг. Никой не знае какво ще стане утре иможе пак да се съберете и тогава какво ще е останало ли нещо , не няма нали . По добре е така и за двама ви, с времето ще намерите правилния отговор на всички въпроси който си зададохте. Днес един човек ще поговори с него и силно се надявам да промени решението му да се стига до заповеди и тн. Защото е грозно и глупаво. ИЗБОРА Е ТВОЙ . КАК ЩЕ БЪДЕ ОТТУК НАТАТЪК . ПО СТАРОМУ ИЛИ ЩЕ ЩЕ ГО НАПРАВИТЕ КАКТО ТРЯБВА. И ЩЕ БЪДЕТЕ ХОРА В ПОСЛЕДНИТЕ ВИ МИГОВЕ ЗАЕДНО. ДОНО НАИСТИНА ВЗЕМЕШ ВЯРНОТО РЕШЕНИЕ , ЗА ТЕБ И ЗА НЕГО .
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
сладката




Брой мнения : 256
Join date : 16.05.2008
Age : 39
Местожителство : София

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: ЯК   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyВто 29 Юли - 18:25


СНЕЖИ АЗ ЩЕ ТЕ ПИТАМ НЕЩО КАК СИ МИСЛИШ ЧЕ СЪМ СЕ ЧУВСТВАЛА АЗ ПРЕЗ ТЕЗИ ГОДИНИ?ЗНАЧИ НЕГОВАТА БОЛКА СЕ ВИЖДА МОЯТА НЕ?КОЯ БОЛКА СПОРЕД ТЕБ Е БИЛА ПО ДЪЛГА?НЕГОВАТА ЛИ?АЗ НЕМИСЛЯ ТАКА!И ДРУГО ЗАЩО ВСИЧКИ ОТ НЕГОВОТЕ СИ МИСЛИТЕ ЧЕ НЯКОИ ДЕН ЩЕ СЕ ВЪРНА ПРИ НЕГО?МНОГО МИ Е СТРАННО ТИ БИЛИ СЕ ВЪРНАЛА ТАМ КЪДЕТО СА ТЕ УНИЖАВАЛИ?НЕМИСЛЯ!А ЗА СЪДА И ЗАПОВЕДИ И Т.Н НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА,АЗ АКО СЪМ ИСКАЛА ДА МУ Е ЗЛЕ ДОСЕГА ДА СЪМ ГО НАПРАВИЛА,ДОРИ И ТОЙ ДА ГО НАПРАВИ МЕН НЕ МЕ Е СТРАХ,АЗ НЯМА КАКВО ДА КРИЯ.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1305648629#!/profile.php?
Snejana Georgieva
Admin
Admin
Snejana Georgieva


Брой мнения : 78
Join date : 16.05.2008
Age : 41
Местожителство : СОФИЯ

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: ОТГОВОР   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyВто 29 Юли - 18:39

АЗ НЯМАМ ПРАВО ДА ВИ СЕ БЪРКАМ, ПРОСТО СЕ ОПИТВАМ ДА ВИ ПОМОГНА РЕШЕНИЕТО ЩЕ ВЗЕМЕТЕ ВИЙ И САМО ВИЕ. НАДЯВАМ СЕ ДА Е ПРАВИЛНО. ДАНО СИ МЕ РАЗБРАЛА ПРАВИЛНО И НЕ СЧИТАШ ЧЕ ИМАМ НЕЩО ПРОТИВ ТОВА. НО СМЯТА ЧЕ НАИСТИНА ТРЯБВА ДА РЕШИТЕ НАЙ СЕТНЕ.
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
сладката




Брой мнения : 256
Join date : 16.05.2008
Age : 39
Местожителство : София

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyВто 29 Юли - 18:51

Snejana Georgieva написа:
АЗ НЯМАМ ПРАВО ДА ВИ СЕ БЪРКАМ, ПРОСТО СЕ ОПИТВАМ ДА ВИ ПОМОГНА РЕШЕНИЕТО ЩЕ ВЗЕМЕТЕ ВИЙ И САМО ВИЕ. НАДЯВАМ СЕ ДА Е ПРАВИЛНО. ДАНО СИ МЕ РАЗБРАЛА ПРАВИЛНО И НЕ СЧИТАШ ЧЕ ИМАМ НЕЩО ПРОТИВ ТОВА. НО СМЯТА ЧЕ НАИСТИНА ТРЯБВА ДА РЕШИТЕ НАЙ СЕТНЕ.
АЗ ЗА МЕНЕ СИ СЪМ РЕШИЛА И МИСЛЯ ЧЕ ЯСНО СЪМ ГО ПОКАЗАЛА НО МИ ОТГОВОРИ НА ВЪПРОСИТЕ ПО ГОРЕ?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1305648629#!/profile.php?
Snejana Georgieva
Admin
Admin
Snejana Georgieva


Брой мнения : 78
Join date : 16.05.2008
Age : 41
Местожителство : СОФИЯ

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: ОТГОВОР   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyВто 29 Юли - 19:03

Понеже искаш да ти отговоря . Ще го направя , пак казвам това е само моето мнение и не искам да се свързва който и да било с него. Да много си преживяла, наранявал те е и то много, поне от това което казваш, но важното в случая е че той се е опитал да поправи стореното нали така. Беше там и те чакаше толкова дълго време за да ти даде това което беше в сърцето му. Никой не е казал че ще се съберете отново но знае ли човек, дори да не стане не е хубаво да говорите това за себе си. Един пример защо смятам че той те уважава въпреки всичко , заради това че ти даде право на живот, право на избор. Затова че не претприе нищо против теб, макар да имаше много възможности . Както виждаш той не е влязъл в твоя сайт , дори не ти пише вече.Дал ти е право да живееш своя живот , до колкото може. Щом смяташ че си взела решение и то е най доброто за теб, отиди си , направи го . Не му пиши повече, не влизай тук. И му дай право да бъде това което е. Никога няма да го накараш да замълчи знаеш го много добре. НАДЯВАМ СЕ ЧЕ ЩЕ ПОСТЪПИШ НАИСТИНА ПРАВИЛНО И НАИСТИНА ЩЕ СЕ СПРЕ НАЙ СЕТНЕ . ЗАЩОТО Е ГРОЗНО.
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
сладката




Брой мнения : 256
Join date : 16.05.2008
Age : 39
Местожителство : София

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyВто 29 Юли - 19:59


КАКВО ДА ТИ КАЖА?ДА Е МИСЛИЛ ПРЕДИ ДА СТАНЕ ТАКА,ИМАЛ Е ПРЕДОСТАТЪЧНО ВРЕМЕ ДА СЕ ОПРАВИ!ХИЛЯДИ ПЪТИ СЪМ МУ КАЗВАЛА ЧЕ ЩЕ ДОИДЕ МОМЕНТ В КОЙТО НЯМА ДА ИЗДЪРЖА И ЩЕ ГО ЗАРЕЖА ЗАЩОТО НЯМА ДА МОГА ДА ПРЕДЛЪТНА ТОВА КОЕТО Е НАПРАВИЛ.ТАКА И СТАНА,НЕМИСЛЯ ЧЕ СЪМ ВИНОВНА.ГОВОРИХ НО НЯМАШЕ КОИ ДА МЕ СЛУША.АЗ НЕ СЪМ ГО КАРАЛА ДА ВЛИЗА В САЙТА,ПУСНАЛА СЪМ ТЕМА КОЯТО ЩЕ СЛУЖИ НА ВАС ЗАЩОТО Е В ТОЗИ ФОРУМ-КАЗВА СЕ РАЗНООБРАЗИЕ.КАКВО ПРАВО МИ Е ДАЛ КАТО ЕДНА ГОДИНА СЛУШАМ КОЛКО СЪМ ГО НАРАНИЛА?ЕДНО И СЪЩО КОЛКО Е СТРАДАЛ,КОЛКО МУ Е БОЛНО И Т.Н,ТОВА МУ Е ОТ ГЛАВАТА.ДА Е МИСЛИЛ НАВРЕМЕ.КАКТО КАЗВА ПЕТЯ-СЕГА Е КЪСНО ЧЕДО ЗА КИТКА.НЕ ГО КАРАМ ДА ЗАМЪЛЧИ,А ДА КАЖЕ-ДА ИМАМ ВИНА И ДА СИ ПРИЗНАЕ ГРЕХОВЕТЕ ПРЕД МЕН.ТОВА ИСКАМ,А НЕ ДА СЛУШАМ ЕДНО И СЪЩО ....... НЕ МИ Е ДАЛ ПРАВО НА ИЗБОР,АЗ САМА СИ ТРЪГНАХ,А ТОЙ БЕШЕ ТОЯ ДЕТО НЕИСКАШЕ.А ЗА СЪДИЛИЩАТА,ПРИЯТЕЛИТЕ И ПРОСЕШКАТА ПОЯГА НЕКА ГО НАПРАВИ,ИМА СИ ГЛАВА НА РАМЕНЕТЕ.АЗ НЯМА ОТ КАКВО ДА СЕ КРИЯ И БЯГАМ,НЯМА И ОТ КАКВО ДА МЕ Е СТРАХ.НАИ-МНОГО ДА РАЗБЕРА ОЩЕ КАКВО Е ПРАВИЛ БЕЗ ДА ЗНАМ ДОКАТО БЯХ С НЕГО.АКО ТОЙ ГО НАПРАВИ АЗ НЯМА ДА ОСТАНА ПО НАДЗАТ,НИТО ХОРАТА КОИТО СА ДО МЕН,КАКТО ТИ ЩЕ ГО ЗАЩИТАВАШ ТАКА ИМА И ЗА МЕН КОИ ДА СЕ ЗАСТЪПИ С ТАЗИ РАЛИКА ЧЕ ТОВА ЩЕ СА ХОРА КОИТО МЕ ПОЗНАВАТ ПРЕДИ ДА СЪМ ТРЪГНАЛА С НЕГО,ЗНАЯТ МЕ КОГАТО СЪМ ХОДИЛА С НЕГО,ЗНАЯТ МЕ И СЕГА.А ТИ И ДРУГИТЕ КОИТО СЕГА СТЕ С НЕГО ЗНАЕТЕ САМО ТОВА КОЕТО ТОЙ ВИ Е КАЗВАЛ,,МЕН НЕ МЕ ПОЗНАВАТЕ КАТО ЛИЧНОСТ.ДОРИ И ГЕРИ НЕ МЕ ПОЗНАВА ДА ТИ КАЖА-ВИЖДАЛИ СМЕ СЕ ЕДИН ПЪТ И ТО ЗА ОКОЛО ПОЛОВИН ЧАС И ТО В КОМПАНИЯ,КОЕТО ЗНАЧИ ЧЕ СМЕ СИ КАЗАЛИ ДВЕ ПРИКАЗКИ НА КРЪСТ.НИТО ЕДИН ПЪТ НЕ МЕ Е ЗАВЕЛ ДА ПИЯ ПРИМЕРНО БИРА С НЕГО И ПРИЯТЕЛИТЕ МУ-КАКВО АЗ ДА НЕ СЪМ ПРОКАЖЕНА ИЛИ ЗАРАЗНО БОЛНА?НЕ БИЛА СЪМ ОТ ОНЕЗИ ТЪПИТЕ КОИТО НЕ СЕ ВЪЗПРИЕМАТ В НЕГОВАТА КОМПАНИЯ ..... АМИ ТАКА ДА БЪДЕ ...... НАМЕРИХ СИ МОЯТА И КАКВО СТАНА"АМА ЕЛА ДА СИ СЕ ВИДИМ,АМА ЗАЩО СЕГА ИЗЛИЗАШ С ТЯХ"МЕСЕЦИ ОБАЧЕ СЛЕД КАТО ГО ЗАРЯЗАХ СЕ ЗАПОЗНАВАМ С ЛЪКИ ОТ ДЕСЕТИ И КАКВО МИСЛИШ ЧЕ СТАНА?ПРИЯТЕЛ Е НА МАРТО ...... КАКВО ПОВЕЧЕ ДА ТИ КАЖА ....... НЕДЕИ СИ МИСЛИ ЧЕ КАТО Е СТРАДАЛ Е НЯМАЛО ЗАЩО.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1305648629#!/profile.php?
Snejana Georgieva
Admin
Admin
Snejana Georgieva


Брой мнения : 78
Join date : 16.05.2008
Age : 41
Местожителство : СОФИЯ

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: ОТГОВОР   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyВто 29 Юли - 20:35

Не казвам че само той е страдал,не казвам само че ти си виновна . Написах ти всичко това за да го разбереш. За себе си той е прав . Прав е за това че не може да ти има доверие, и не иска да се виждате . Сама си видяла какво е станало когато сте го направили. Всеки от нас не е машина , ние сме хора когато ни наранят нападаме . И не става въпрос само за едно извинение . Сама го каза преди повече от година нещо е умряло във вас . Но някак си оцеляхте , за добро или лошо само това можехте да направите . И може би някой ден ще забравите колко е трудно да простиш и да забравиш какво ти е причинил другия . Но не това е начина , с обиди и заплахи. Казваш че си му говорила , той не те е послушал хубаво ако не го познавах щях да кажа че съжелява че е избрал теб. Но го познавам прекалено добре и знам че ако има възможност пак щеше да избере този път. А по повод това за съдилищата , не смятам че ще го направи. Той е човек който не може да направи такова нещо. Сам знае че ще изгуби много от себе си ако го направи. Не мисля че е удачно това да продължава, и двама се наранявате само, така е нали. Ниущо хубаво няма да излезе от това . Колкото до десети той е от старото поколение тези който много рядко можеш да видиш, сама знам колко много хора познава, и колко го уважават . Колкото до форума и сайта ти той никога няма да влезе. Сама го каза навремето че не искаш да бъде част от твоя живот, и той не е . ТОЧНО ЗА ТОВА ТЕ ПИТАМ СЪВСЕМ ЧОВЕШКИ ДО КОГА ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАТЕ ПО ТОЗИ НАЧИН . ДО КОГА ЩЕ БЪДЕТЕ ТАКИВА ЗЛОБАРИ , И ДВАМКАТА ДА . РЕШАВАЙТЕ СИ НО ПО СКОРО ЗАЩОТО НЕ ЗАСЯГА САМО ВАС ХОРАТА КОЙТО ДЪРЖИМ НА ВАС СЪЩО НИ БОЛИ.
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
сладката




Брой мнения : 256
Join date : 16.05.2008
Age : 39
Местожителство : София

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyВто 29 Юли - 20:49


САМА ЗНАЕШ ОТГОВОРА ..... АЗ НЯМАМ КАКВО ДА ТИ КАЖА.ПРЕДЛАГАМ ТИ НЕЩО ...... ДА СЕ ВИДИМ САМО С ТЕБ ДА ПОГОВОРИМ НАДЪЛГО И НАШИРОКО ПОНЕЖЕ И ДВЕТЕ ИМАМЕ ИНТЕРЕС НЕЩАТА ДА СЕ ОПРАВЯТ.ТИ ДА СИ КАЖЕШ ТОВА КОЕТО ТИ Е НА ДУШАТА,А ДА ТИ КАЖА ТОВА КОЕТО НЯКОИ ДЕН И НА НЕГО ЩЕ КАЖА И ДА СЕ РАЗБЕРЕМ.ИСКАМ ГО ОТ ТЕБ ПОНЕЖЕ ВИЖДАМ ЧЕ С ТЕБ СЕ ГОВОРИ ЧОВЕШКИ И МОГА ДА ТИ КАЖА ВСЯКА ИСТИНА БЕЗ ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАМ ЧЕ ЩЕ МЕ УПРЕКНЕШ ...... МОЖЕ ДА ТЕ ДРАЗНИ НО ГЛЕДАШ ДА ЗАЕМАШ И ДВЕТЕ СТРАНИ.НЕ СИ МИСЛИ ЧЕ НЕИСКАМ ТОВА ДА СВЪРШИ,НО ЯВНО ДОКАТО НЕ ГОВОРИМ НИЕ ДВЕТЕ ОЧИ В ОЧИ НЯМА ДА МУ СЕ ВИДИ КРАЯ.А МИСЛЯ ЧЕ ТАКА ЩЕ Е ПО ДОБРЕ ЗА ВСИЧКИ.НО ТИ РЕШАВАШ!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1305648629#!/profile.php?
сладката




Брой мнения : 256
Join date : 16.05.2008
Age : 39
Местожителство : София

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyВто 29 Юли - 20:51


АКО ИСКАШ ВЛЕЗ В СКАИПА
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1305648629#!/profile.php?
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: asdasdasdasdasdasdasdasdasd   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyЧет 31 Юли - 10:30

ПИЛ ПИЛ ЗАЩО СЕ ОПИТВАШ ДА НАПРАВИШ НЕВЪЗМОЖНОТО, НЯМА СМИСЪЛ. ВЕЧЕ СЕ УБЕДИХ ЧЕ НЯМА НИКАКЪВ СМИСЪЛ ДА РАЗГОВАРЯМ С НЕЯ. ВИНОВЕН СЪМ ЗА ВСИЧКО, ДОРИ И ЧЕ ДИШАМ ВЪЗДУХА НА ТОЗИ СВЯТ. НЯМА СМИСЪЛ ДА СЕ УНИЖАВАШ И ДА РАЗГОВАРЯШ С ТЕЗИ ПОДЛЕЦИ . КОЙТО НЕ ЗНАЯТ КАКВО Е ДОБРО, И КАКВО Е ИСТИНА . ПОМНИ МИ ДУМИТЕ НАКРАЯ ТИ ЩЕ ИЗЛЕЗЕШ ВИНОВНА ЗА ВСИЧКО , И ЩЕ ТИ СЕ КАЧАТ НА ГЛАВАТА. ЗНАМ ЧЕ ГО ПРАВИШ ОТ ДОБРО СЪРЦЕ, НО ПОВЯРВАЙ МИ НЯМА СМИСЪЛ ОТ ТОВА . АЗ САМИЯТ ОПИТАХ ВСИЧКО ЗА ДА БЪДА ЧОВЕК, НО ТЯ ТАКА И НЕ РАЗБРА . ЗАТОВА НЯМА СМИСЪЛ ОТ ТОВА. НО ТИ СИ ЗНАЕШ НАЙ ДОБРЕ АЗ НЯМА ДА ТИ СЕ БЪРКАМ И ДА ТИ ЗАБРАНЯВАМ . ПРОСТО НЕ МОГА ДА НАПРАВЯ ТОВА . ДАНО НЕ ТЕ ЗАСЕГНАТ И ОБИДЯТ, НО ОЧАКВАЙ ВСИЧКО ОТ ТЯХ . ТОВА Е СЕГА ОТИВАМ НА ПЛАЖ , И КАТО СИ ДОЙДА ЩЕ ТИ ЗВЪННА ПО ТЕЛ. ЗА НЕДЕЛЯ ОСТАВА НАЛИ, КАТО ТРЪГНЕМ ЩЕ ТИ СЕ ОБАДЯ ДА СИ МЕ ЧАКАШ . ХАЙДЕ ЧАО И ГОРЕ ГЛАВАТА , ДА СИ ПИЕШ ХАПЧЕТАТА И ДА НЕ СТОИШ МНОГО ПРЕД ПС . ЩОТО ИНАЧЕ С С РУСАТА КОТКА НАЛИ ЗНАЕШ............... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
Snejana Georgieva
Admin
Admin
Snejana Georgieva


Брой мнения : 78
Join date : 16.05.2008
Age : 41
Местожителство : СОФИЯ

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Отговор   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyСъб 2 Авг - 6:07

Здравей Слънчо , здравей и ти Сладката . Много мислих за това което видях , и прочетох тук. И знаете ли и двамата бъркате ужасно много . Не сте прави за много неща, и смятам че трябва да ви ги кажа пък от там насетне сами да решите кое е удачно и правилно за вас . За всеки от вас другия е виновен , а вие нямате никаква вина . В омразата си отидохте прекалено далеч и двамата , тоя бил направил онова, оня друго . Стигнахте до там че да се биете по улиците, и да се обиждате по толкова гнусен начин че направо ме побиват тръпки . И защо го правите ? Какво постигате с това ? Едиственото което постигнахте е това че загубихте всичко което ви е свързвало , станахте от онези малки злобни човечета който гледат само себе си. Слънчо това ли е твоята мечта , за това ли мечтаеше ? Това ли искаше ? С това ли искаш да те запомнят ? НЕ НАЛИ . Къде отиде красивата ти мечта , къде отидоха всичките ти принципи ? Това не си ти . Това не човека който познавах , човека дал ми толкова много. Научил ме на толкова неща. Не мога да те позная , и да те разбера . Знам че ще кажеш тя е виновна , тя ми посегна , тя ме нарани . А аз само ще те попитам едно нещо , както направи ти едно време . А КАКВО НАПРАВИ ТИ ПО ВЪПРОСА, ОСТАВИ СЕ НА ТЕЧЕНИЕТО ИЛИ ОСТАНА ТОВА КОЕТО СИ . КЪДЕ ОТИДОХА ПРИНЦИПИТЕ ТИ? МЕЧТИТЕ ТИ И ВСИЧКО ОСТАНАЛО. ЗЛОБАТА КОЯТО ТЕ КАРА ДА НАПИШЕШ ТЕЗИ НЕЩА , И ДА БЪДЕШ НЕЩО КОЕТО НЕ СИ ЩЕ ТЕ ОТВЕДЕ ДО МЯСТО ОТ КЪДЕТО НЯМА ИЗЛИЗАНЕ . ОТ ТАМ НЯМА КОЙ ДА ТИ ПОМОГНЕ ДА СЕ ИЗМЪКНЕШ . ТАМ ЩЕ БЪДЕШ САМ САМИЧЪК ЗАЕДНО СЪС СВОИТЕ СТРАХОВЕ И СЪМНЕНИЯ . ТОВА ЛИ ИСКАШ ? ЗАМИСЛИ СЕ ВЪРХУ ДУМИТЕ МИ , И ПОСТЪПИ ТАКА КАКТО СЧЕТЕШ ЧЕ Е ПРАВИЛНО . Скоро идва деня в който ти започна да живееш отново ? Затова те моля когато отидеш да изпратиш лятото , заедно с всички хора на който държиш замисли се върху думите ми , и прецени как да продължиш . Аз не мога и нямам право да те изоставя , но не мога и да мълча и да виждам как разрушаваш всичко на което си държал, и е било важно за теб . За това те моля помисли и вземи най правилното решение за себе си, довери се на сърцето си и то няма да те подведе . А теб сладката искам да попитам само едно ЗАСЛУЖАВАШЕ ЛИ СИ . ДА ЗНАМ ЧЕ ЩЕ КАЖЕШ ЧЕ СИ НАМЕРИЛА ПО ХУБАВ ЖИВОТ И СВОЯТА ЛЮБОВ , НО ИМА И ДРУГ ОТГОВОР КОЙТО ЩЕ СИ ОСТАНЕ САМО ЗА ТЕБ . МОЛЯ ТЕ САМО ЗА ЕДНО ДА СЕ ЗАМИСЛИШ, КАКТО И ТИ СЛЪНЧО И ДА ПОВЯРВАТЕ В ТОВА КОЕТО ПРАВИТЕ ЗАЩОТО НЯМА ПО ЛОШО ОТ ТОВА КОЕТО СТАВА В МОМЕНТА . И ДА МИ ДАДЕТЕ И ДВАМАТА ЕДИН ПРОСТ ОТГОВОР ГОТОВИЛИ СТЕ ДА ПРОСТИТЕ И ДА ЗАБРАВИТЕ ВСИЧКО И ДА ЗАПОЧНЕТЕ НА ЧИСТО БЕЗ УСЛОВИЯ , ИЛИ ОБЕЩАНИЯ . И КАКВОТО СЕ ПОЛУЧИ. БЕЗ ДА ОЧАКВАТЕ ОТ ДРУГИЯ ЧУДЕСА, А САМО ДА ПОВЯРВАТЕ ОТНОВО В НЕГО. ЗА МЕН САМАТА ТОВА Е НАЧИНА, НО ЧАКА ВАШИЯТ ОТГОВОР. БЛАГОДАРЯ ВИ ЧЕ ПРОЧЕТОХТЕ ТОВА КОЕТО СЪМ ВИ НАПИСАЛА , И ЧЕ МЕ ИСЛУШАХТЕ . И СЕ НАДЯВАМ ДА НЕ СЪМ ВИ ОБИДИЛА ПО НЯКАКЪВ НАЧИН . ЛЕК ДЕН .
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: tyrtyrt   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyПон 4 Авг - 10:05

ЗДРАВЕЙ ПИЛ ПИЛ ВЧЕРА НЯМАШЕ ВЪЗМОЖНОСТ ДА СИ ПОГОВОРИМ , ЗАТОВА ЩЕ ТИ ОТГОВОРЯ ТУК . ЗНАЕШ ЛИ ДОКАТО БЯХ ДАЛЕЧ ОТ ВСИЧКО СЕ ЗАМИСЛИХ ВЪРХУ МНОГО НЕЩА . И ОТКРИХ СЪЩО ТОЛКОВА. РАЗБРАХ КАКВО ЗНАЧИ ВСИЧКО ТОВА ЗА МЕН, И ЗНАЕШ ЛИ СТАНА МИ МНОГО ПО ЛЕКО ЧУСТВАМ СЕ МНОГО ПО ДОБРЕ , И ЗА ПЪРВИ ПЪТ СЪМ ТОЛКОВА СПОКОЕН И УДОТВОРЕН . РАЗБРАХ ЗАЩО ПРАВЕХ ВСИЧКО ТОВА . ПРОСТО ВСИЧКО Е БИЛО В МЕН И Е ТРЯБВАЛО САМО ДА ГО ОТКРИЯ . В СВОЕТО САМОСЪЖЕЛЕНИЕ ЗАБРАВИХ КОЙ СЪМ И КАКВО ИСКАМ ОТ ТОЗИ СВЯТ .МИСЛЯХ ЧЕ ТЪРСЯ НЕЙНАТА ЛЮБОВ , А СЕ ОКАЗА ЧЕ ТЪРСЯ СЕБЕ СИ, И КОГАТО И СЕ ВИДЯХ ОТСТРАНИ НЕ МИ ХАРЕСА КАКВО ВИДЯХ . В КАКВО СЕ ПРЕВЪРНАХ В ЧОВЕК КОЙТО НЯМА , НИЩО ЗА КОЕТО ДА ЖИВЕЕ И ДА СЕ БОРИ , ВСИЧКИТЕ МИ МЕЧТИ СТАНАХА НА ПРАХ . И КАКВО ЗАПОНАХ ДА МРАЗЯ , ПРЕВЪРНАХ СЕ В ЧАСТ ОТ ТЪЛПАТА, ЗАГУБИХ ТОВА КОЕТО МЕ ПРАВЕШЕ УНИКАЛЕН . НЯДЯВАХ СЕ ДА ВЪРНА ВРЕМЕТО НАЗАД , УНИЖАВАХ СЕ , МОЛИХ СЕ , И КАКВО ЛИ НЕ НАПРАВИХ , А ВСЪЩНОСТ БЯГАХ ОТ СЕБЕ СИ. БЯГАХ ОТ ЖЕСТОКАТА ИСТИНА ЧЕ НЯКОЙ НА КОЙТО ДЪРЖАХ, НЯКОЙ ЗА КОЙТО БЯХ ГОТОВ НА ВСИЧКО МЕ ИЗОСТАВИ . КРИЕХ СЕ ЗА НАПРАЗНИ НАДЕЖДИ, И ЗЛОБАТА СИ, А ВСЪЩНОСТ ИСТИНАТА Е БИЛА ТОЛКОВА БЛИЗКО ДО МЕН ЧЕ Е ТРЯБВАЛО САМО ДА СЕ ПРОТЕГНА И ДА Я ВИДЯ . ИСТИНАТА ЗА ВСИЧКО ОКОЛО МЕН И ЗА ТОВА ЗАЩО ТРЯБВАШЕ ДА ПРЕМИНА ПРЕЗ ВСИЧКО ТОВА, ИМА ЕДИН МНОГО ГОТИН ЛАФ ТОЧНО ЗА ТОВА КОГАТО ПАДАШ СТРЕГМЛАВО ПО СКЛОНА КЪМ ДЪНОТО , РАЗПЕРИ РЪЦЕ И СЕ ОПИТАЙ ДА ПОЛЕТИШ НЯМАШ КАКВО ДА ГУБИШ ПОВЕЧЕ. ТОЧНО ТОВА ТРЯБВАШЕ ОТДАВНА ДА НАПРАВЯ, САМО АЗ МОГА ДА СИ ПОМОГНА И ТОВА Е ПОЛОЖЕНИЕТО . ДО КОЛКОТО ТОВА КОЕТО КАЗВАШ ИМА МНОГО ИСТИНА В НЕГО, ПРАВА СИ ЗА УЖАСНО МНОГО НЕЩА. ЗА ТОВА ЧЕ ЗАБРАВИХМЕ ВСИЧКО ЧОВЕШКО В СЕБЕ СИ, ЧЕ НАПРАВИХМЕ ВСИЧКО ПО СИЛЕТЕ СИ ЗА ДА СЕ МРАЗИМ, ЗНАЕШ ЛИ НЯКОГА ТЯ ГО ПРИЛАГАШЕ НА ЕДНО МОМЧЕ , ПРАВЕШЕ ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО ЗА ДА Я НАМРАЗИ, НО ТОЙ НЕ ГО СТОРИ, ОСТАНА ТАМ В СЯНКАТА И . И ВСЕ ОЩЕ СЕ ОПИТВА ДА И ДОКАЖА ЧЕ НАИСТИНА Я ОБИЧА, ЧЕ ИСКА ДА БЪДЕ С НЕЯ.А ОМРАЗАТА СЕ СИПЕ ВЪРХУ НЕГО, А ТОЙ Е ЗАТВОРИЛ ОЧИ ЖИВЕЕЙКИ В СВОЯ СОБСТВЕН СВЯТ НА МЕЧТИ И ИЛЮЗИЙ . Е ПИЛ ПИЛ АЗ ВЕЧНО НЕ МОГА ДА СЕ НАДЯВАМ, ВЕЧНО ДА ЧАКАМ И ДА ПРАВЯ КОМПРОМИСИ . КОГАТО ЧОВЕК ЗАБРАВИ ТОВА КОЕТО ГО Е СВЪРЗВАЛО С ЧОВЕКА ДО СЕБЕ СИ, ПО ДОБРЕ Е ДА СИ ВЪРВИ. НЕ ИСКАМ ПОВЕЧЕ ДА СЕ ОБИЖДАМ С НЕЯ , НИТО ДА И ДОКАЗВАМ КОЙ СЪМ И КАКВО ИСКАМ . ЩОМ ТАКА Е РЕШИЛА ХУБАВО , АЗ СИ КАЗАХ НАВЕМЕТО И ДЪРЖА НА ДУМИТЕ СИ, ИМАШЕ ПРАВО НА ИЗБОР, И ГО НАПРАВИ. СПЕЧЕЛИ , НО И ИЗГУБИ. ЗАГУБИ МЕН , И ТО ТАКА ЧЕ ПОВЕЧЕ НЯМА НАЧИН ДА СЕ ВЪРНА. НИЩО НЕ Е И НЯМА ДА БЪДЕ КАКТО ПРЕДИ, ВСИЧКИТЕ ЛЪЖИ И ОМРАЗАТА ГО УБИХА . МНОГО ИСКАХ ДА БЪДА ДО НЕЯ, ДА И ДАМ ТОВА КОЕТО ИМАМ, И ДА Я НАКАРА М ТРЪПНЕ В РЪЦЕТЕ МИ. НО ВСИЧКО БЕ СМАЗАНО, ОТ ЛЪЖИТЕ И ОТ ГОРДОСТА И . НЕКА МЕ МРАЗИ , НЕКА МЕ ОБВИНЯВА, НЕКА ЖИВЕЕ ЖИВОТА СИ КАКТО НАМЕРИ ЗА
ДОБРЕ . НЕИН СИ Е И НЕ МОГА ДА И ПОМОГНА. БЪКАЛ СЪМ ЗА МНОГО НЕЩА , И ТРЯБВА ДА ПОПРАВЯ МНОГО ГРЕШКИ. И ТОВА Е НАЧИНА ДА ОТКРИЯ ОТНОВО СЕБЕ СИ, И ОТНОВО ДА БЪДА ТОВА КОЕТО ИСКАМ ДА СЪМ. А ТЯ НЕКА ЖИВЕЕ С ЛЪЖИТЕ СИ, НЕКА ОБВИНЯВА, НЕКА МАМИ, И СЪЗДАВА ИНТРИГИ, НЕКА БЪДЕ С КОЙТО И КЪДЕТО СИ ПОЖЕЛАЕ, АЗ НЯМА ДА Я ПОТЪРСЯ, НИТО ЩЕ ЖИВЕЯ ПОВЕЧЕ С СПОМЕНА ЗА НЕЯ. МНОГО МИСЛИХ И РЕШИХ ДА ТИ ПОДАРЯ САЙТА С ВСИЧКО КОЕТО ИМА ВЪТРЕ, НЕКА ПОНЕ ДА БЪДЕ НЕЩО ПО ХУБАВО ОТ ТОВА КОЕТО Е . АЗ ЩЕ ПОМАГАМ ОТСТРАНИ КОЛКОТО МОГА. НЕДЯВАМ СЕ ПО ТОЗИ НАЧИН НЯКОЙ ХОРА НАЙ СЕТНЕ ДА ОСТАВЯТ НЕЩАТА ДА ПОЧИВАТ В МИНАЛОТО. КАКВОТО Е БИЛО БИЛО , НЯМА СМИСЪЛ ОТ ТОВА КОЕТО ПРАВИМ ИЛИ СЕ ЗАНИМАВАМЕ . ТОВА Е ПАК ЩЕ ПИША ОБЕЩАВАМ, НО ПОМНИ ПИЛ ПИЛ, ЧОВЕК Е ЧОВЕК ДОКАТО Е СЕБЕ СИ, КОГАТО ЗАПОЧНЕ ДА СЕ ПРАВИ НА НЯКОЙ ДРУГ ГУБИ ВСИЧКО ЗА КОЕТО Е МЕЧТАЛ.
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
ELI NIKOLOVA
Admin
Admin
ELI NIKOLOVA


Брой мнения : 12
Join date : 16.05.2008
Age : 45

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: ........................   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyПон 11 Авг - 19:50

ЕВАЛАТА БРАТЛЕ . ТОВА ДА СЕ ЧУВА . САМО БЕЗ ДА ОКЛЮМВАШ, И САМО С РОГАТА НАПРЕД .
Върнете се в началото Go down
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: ........................   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyВто 12 Авг - 6:01

РАЗБИРА СЕ ТАКА ТРЯБВА . А НА ОНАЯ БИХ КАЗАЛ САМО ЕДНО СНЕЖИ Я НЯМА , И ЩЕ СИ ДОЙДЕ ЧАК В ПЕТЪК , ТАКА ЧЕ ДА НЕ МЕ ЗАНИМАВА ПОВЕЧЕ СЪС СЕБЕ СИ. И БЕЗ ТОВА ПЕТЯ МИ РАЗКАЗА МНОГО НЕЩА . КАК МЕ Е РАЗНАСЯЛА ИЗ ЛЮЛИН ОЩЕ ПРЕДИ ДА СЕ РАЗДЕЛИМ, ХА И ПРАВИ РЕМОНТ . КЪДЕ В ЛЮЛИН ПРИ МАМА И ТАТЕ . ИЛИ НА САПУНЕРКАТА ДЕТО СИГУРНО СЕ НАДЯВА ДА СИ ЖИВЕЕ С МЪЖЛЕТО . А ИМА И МНОГО ПОЗДРАВИ ОТ ЧЕЧЕНЕЦА КАЗА ДА ОТИДЕ ДО БРИГАДАТА ДА МУ ПОКАЖЕ КОЙ Е СОБСТВЕНИКА ДА ГО ПОЧЕРПИ ЕДНА БИРА Very Happy Very Happy Very Happy . АИДЕ БАСТА И ДОВИЖДАНЕ . ВИНАГИ ПОСТИГАМ СВОЕТО , ТАКА ЧЕ УСПЯХ ДА Я РАЗКАРАМ ОТ ЖИВОТА СИ, И НЕ МИ ПУКА ЗА НЕЙНОТО МНЕНИЕ И ЗА ТОВА КАКВО МИСЛИ . А И МИ Е МНГО ИНТЕРЕСНО ЗА НЯКОЙ НЕЩА , ОСОБЕНО ЗА ТАЯ МАЛКАТА , ДЕТО СЕ КАЗВА АДРИАНКА , И СИ ПИШЕ ОТ НЕЙНОТО ПС . АБЕ БОЛЕН МОЗЪК . КАКВО ДРУГО ДА КАЖА , ОСВЕН ТОВА . ПИЛ ПИЛ ЗАБРАВИХ ДА ТИ КАЖА МНОГО АМА МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ ЗА КОНСПЕКТИТЕ ПО CS СВЪРШИХА МИ МНОГО ХУБАВА РАБОТА, И ОЩЕ УЧА ПО ТЯХ . ЩЕ ВИДИМ КАКВО ЩЕ СТАНЕ СЕПТЕМВРИ МЕСЕЦ , ВЕЧЕ СЪМ НА ФИНАЛНАТА ПРАВА И МАЛКО ОСТАНА ВЕЧЕ , ЩЕ ВИДЯ ДАЛИ ЩЕ МОГА ДА ПРЕСКОЧА В СЪБОТА ДО ТЪРНОВО ДА СИ ТЕ ВИДЯ , ИНАЧЕ НАЛИ ЗНАЕШ ДА СЛУШКАШ , И БЕЗ ГЛУПОСТИ ИНАЧЕ С РУСАТА КОТКА. Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
сладката




Брой мнения : 256
Join date : 16.05.2008
Age : 39
Местожителство : София

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyВто 12 Авг - 20:30


СНЕЖИ,ПРАЩАМ ТИ МНОГО ПОЗРАВИ И АКО МОЖЕШ ВЛЕЗ В СКАИПА,ТАЗИ ВЕЧЕР СЪМ НАЛИНИЯ Wink Wink Wink
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1305648629#!/profile.php?
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: ........................   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyВто 12 Авг - 21:21

АБЕ ТИ НЕ РАЗБРА ЛИ ЧЕ Я НЯМА , КАЖИ КАКВО ТЕ МЪЧИ И МОЖЕ ДА ТИ ПОМОГНА
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: ........................   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyВто 12 Авг - 21:25

АКО ТОЛКОВА ИСКАШ ДА МИ ОБЕСНИШ КАКЪВ ЛЪЖЕЦ СЪМ И КАК СЪМ ТЕ НАРАНЯВАЛ ЗАПОВЯДАЙ ТАЗИ ВЕЧЕР КЪДЕТО КАЖЕШ В ЛЮЛИН , НО САМА КАКТО И АЗ ЩЕ БЪДА САМ ДА СЕ РАЗБЕРЕМ ВЕДНЪЖ ЗАВИНАГИ ЧАКАМ ОДГОВОР.
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
skorpion
Гост




СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: petia nikolova   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyЧет 30 Апр - 11:52

Smile znam istinata za teb i andrianka
Върнете се в началото Go down
koi da e
Гост




СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyСъб 2 Май - 1:20

Bravos momceta i momiceta,tazi vecer ne gledah sapunka po TV a se zabavlivah s vas.Pozdravlenia imashe i suzet i linia i razvitie na liniata voobshte vsicko.Ako vzemete da go folmirate po dobre ot zabranena lubov shte doide Laughing Razz Razz Laughing
Върнете се в началото Go down
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyНед 3 Май - 20:06

koi da e написа:
Bravos momceta i momiceta,tazi vecer ne gledah sapunka po TV a se zabavlivah s vas.Pozdravlenia imashe i suzet i linia i razvitie na liniata voobshte vsicko.Ako vzemete da go folmirate po dobre ot zabranena lubov shte doide Laughing Razz Razz Laughing

Абе що не ходиш да се гръмнеш, притрябвало ми е мнението ти. СМЕШКО .
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
Анонимен
Гост




СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyСря 6 Май - 23:58

Абе тоя форум посещава ли го някои?Да взема да го разпространя да има и публика този филм. lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Анаконда
Гост




СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyЧет 7 Май - 14:44

Като гледам все Ади ви е в устата,ама се не се погледнте вие.Петя кво си се надула като безформен балон-не си първата с дете няма и да си последната.Отворени сте само пред псто,ама като иска човек да говори с вас мълчите като п***и.Вече спокойно можете да си търсите нова актриса за сериала,Ади вече не е в интригите ви. flower
Върнете се в началото Go down
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyПет 8 Май - 23:15

Анаконда написа:
Като гледам все Ади ви е в устата,ама се не се погледнте вие.Петя кво си се надула като безформен балон-не си първата с дете няма и да си последната.Отворени сте само пред псто,ама като иска човек да говори с вас мълчите като п***и.Вече спокойно можете да си търсите нова актриса за сериала,Ади вече не е в интригите ви. flower

Сериала свърши отдавна , с щастлив край за мен .
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
Мая
Гост




СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 EmptyВто 12 Май - 9:55

Това което чета направо е гнусотия,как може тоя да обича две,ПРИЯТЕЛКИ,жени,да си ги менка когато която му е удобно и да твърди че е бил ЧОВЕЧЕН.Значи трее да използваме хората за да сме човечни,да сме с тях заради пари,да ги лъжем и т.н,как въобще си позволяваш господин "НЯКОИ СИ-КОТЕТО-ВИКИ" да твърдиш че си бил някои и колко си добър,като ти четях постовете ми се доповръща.толкова си гнусен,що като си бил с двете не си направи троика?Психопад!Дано то поне те двете са в добри отношения че мани.Къв щастлив край,може би сега си с още две които да лъжеш така.Просто немислех че има такива лудииииии.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 17 Empty

Върнете се в началото Go down
 
СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ
Върнете се в началото 
Страница 17 от 18Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Affection for affection :: ОБИЧ ЗА ОБИЧ-
Идете на: