Affection for affection
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ

Go down 
+5
ELI NIKOLOVA
ДАНИ
Snejana Georgieva
сладката
koteto_viky
9 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
АвторСъобщение
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 EmptyВто 12 Май - 16:55

Мая написа:
Това което чета направо е гнусотия,как може тоя да обича две,ПРИЯТЕЛКИ,жени,да си ги менка когато която му е удобно и да твърди че е бил ЧОВЕЧЕН.Значи трее да използваме хората за да сме човечни,да сме с тях заради пари,да ги лъжем и т.н,как въобще си позволяваш господин "НЯКОИ СИ-КОТЕТО-ВИКИ" да твърдиш че си бил някои и колко си добър,като ти четях постовете ми се доповръща.толкова си гнусен,що като си бил с двете не си направи троика?Психопад!Дано то поне те двете са в добри отношения че мани.Къв щастлив край,може би сега си с още две които да лъжеш така.Просто немислех че има такива лудииииии.






СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 1

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 2


Колко сте жалки само.




Ако имате нещо да кажете, бъдете така добри да изпозвате истинските си имена. ТОВА СТЕ ВИЕ ЛЪЖЦИ, МОШЕНИЦИ И ИНТРИГАНТИ . ТОЗИ ПЪТ ВИ ХВАНАХ .И НАЙ ГОЛЕМИЯ ГЛУПАК БИ РАЗБРАЛ ЧЕ ДВЕТЕ IPта са еднакви. Не сме толкоз глупави за да се хванем на провокациите ви.
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
Мая
Гост




СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 EmptyСря 13 Май - 9:15

Абе ти си много прост,незнам кои интриганства,истината май много те доболя,кофти е когато на човек му се повръща от теб.Кви ипита,кви провокациии ти нещо сънуваш май или не фантазираш?Незнам за кои говориш но определено отивам до банята да се израифам от теб.Боже и тва се вика мъж,да не искаш да завържеш връзка от нета та си тръгнал да се заяждаш?Е аз не съм като твоите две извинявай
Върнете се в началото Go down
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 EmptyСря 13 Май - 11:10

Мая написа:
Абе ти си много прост,незнам кои интриганства,истината май много те доболя,кофти е когато на човек му се повръща от теб.Кви ипита,кви провокациии ти нещо сънуваш май или не фантазираш?Незнам за кои говориш но определено отивам до банята да се израифам от теб.Боже и тва се вика мъж,да не искаш да завържеш връзка от нета та си тръгнал да се заяждаш?Е аз не съм като твоите две извинявай




АДРИАНКЕ И ИЛИ МАРТИНЧО ИЗОБЩО НЕ МИ ПУКА ДАЛИ ЩЕ ВЛЕЗЕТЕ ПОД СТО ИМЕНА , ВАЖНОТО Е ЧЕ СТЕ ВИЕ , СТРАХЛИВЦИ МИЗЕРНИЦИ , И ХОРА КОЙТО НЯМАТ СМЕЛОСТ .ТАКА ЧЕ НЕ МЕ ЗАНИМАВАЙТЕ ,ИМА СИ СНИМКА КОЯТО ПОКАЗВА СЪВСЕМ ЯСНО ЧЕ СТЕ ВИЕ. И КОЛКОТО ИДА ЛЪЖЕТЕ КОЛКОТО И ДА МАМИТЕ НЕ И ТОЗИ ПЪТ. НЕ ВИ Е СРАМ .ВИЕ СТЕ ЗА ПСИХИАТРИЯТА С ТОВА ДЪРЖАНИЕ. НЕ РАЗБИРАМ КАКВО ИСКАТЕ ПОВЕЧЕ ОТ МЕН. БЪДЕТЕ СИ ЗАЕДНО ЕБЕТЕ СИ СЕ СЪЗДАВАЙТЕ СИ КОПЕЛЕТА, И МЕ ОСТАВЕТЕ НА МИРА .
ОТДАВНА НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ НИЩО ОБЩО С ВАС , ПРОУМЕЙТЕ ГО НАЙ СЕТНА С УЛИГОФРЕНСКИТЕ СИ МОЗАЦИ.

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 310
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
petia111
Гост




СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 EmptyЧет 14 Май - 14:28

za6to me zamesvate vav va6itew istirii az se mahnah ot 2006god.avgust za da ne vi pre4a,sa pak vinovna.i ne sam naduta:)kat balon,tva 4e nekkoi hora taka mislqt si e tehen problem;)
Върнете се в началото Go down
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 EmptyПон 27 Юли - 22:47

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! dog dog dog dog dog dog lock lock lock lock lock shoot
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
Пънкарка
Гост




СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 EmptyСъб 26 Сеп - 18:57

Боже,Боже тва мъж ли е?Добрече всички не са като него,как може да говори така на хората.Как може да твърди че е велик ... та то си му личи по думите му.Какво хора има на този свят.Отчайващо зле си бе момче,не ти отива на годините,вземи се стегни малко.
Върнете се в началото Go down
koteto_viky
Главен модератор
Главен модератор
koteto_viky


Брой мнения : 240
Join date : 15.05.2008
Age : 43
Местожителство : СОФИЯ

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 EmptyСря 30 Сеп - 16:12

Пънкарка написа:
Боже,Боже тва мъж ли е?Добрече всички не са като него,как може да говори така на хората.Как може да твърди че е велик ... та то си му личи по думите му.Какво хора има на този свят.Отчайващо зле си бе момче,не ти отива на годините,вземи се стегни малко.


Сигорно ми е много по добре от колкото да влизам с чужди имена . Нали знаеш колко ми е лесно да засека . Айде бегай да си пиеш хапчетата.И да не забравиш , че до довечера може и да ти се привидя някъде . БОЛЕН МОЗЪК .
Върнете се в началото Go down
http://ase2.dir.bg
сладката




Брой мнения : 256
Join date : 16.05.2008
Age : 39
Местожителство : София

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 EmptyВто 22 Юни - 14:41

Мале сега като гледам какво сме си писали .. не е истина колко сме се връзвали на думите си.И колко наивно сме гледали на нещата.Дали факта,че израснахме като хора или факта че мина толкова време от тогава но нещата за мен сега не седят по този начин.Мина толкова време от тогава,всеки си е хванал пътя и някак е приятно да се връщаш там където си бил.
Днес се отдадох на спомени и разгледах всичко което съм писала в нета през годините,приятно е да се видиш от страни,с лошите и хубавите неща които си мислил и писал.
Както съм писала преди рядко,но качественно го правя.

И накрая айде моляви нека малко да попишем и тук,форума стана забравен от Бога
cska cska cska
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1305648629#!/profile.php?
наранен




Брой мнения : 2
Join date : 18.12.2012

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 EmptyВто 18 Дек - 12:31

Искам да ви споделя какво ми се случи. Влюбих се в едно момиче, но тя замина на в друг град да учи ние продалжихме да се срещаме и да се чуваме.Аз и казах , че много я обичам и тя ми казваше същото искахме да прекараме заедно целият си живот. Една вечер се заговорихме за изневерите и, че според мен е по-добре тя да се признае вместо да бъде скрита , защото рано или късно ще излезе на яве. И тогава видях в нейните очи нещо по различно и я попитах дали всичко е наред тя ме погледна и ми каза ммм... да ,аз я попитах да или ммм... да и тя ми каза че има нещо което се опитва от много време да ми каже но не намерила сили за това. Каза ми че е преспала с едно момиче няколко пъти , но това е било просто от любопитство и, че не ние харесало и че е казала на момичето че обича мен. Аз го приех спокойно защото имах подозрения че има нещо. Аз и казах че съм имал подозрения кога е станало защото наистина имах съмнения но си мислех че просто ревнувам, защото просто е на 150 километра от мен и е нормално да се притеснявам за нещо такова. И се оказа че точно в тези дни съм имал подозрения тогава е станало. Тя плака дълго време след като ми го каза , опитах се да я успокоя и я попитах дали има и още нещо тогава тя ми каза, че е излизала и това момиче и са се целували. Това стана преди няколко дни и все още ми много зле започнах да го приемам със приятелката ми още сме заедно. Но не знам дали наистина казва истината като казва че ме обича. Просто това ме измъчва все си представям как е с другото момиче не знам какво да правя искам да съм със нея и тя казва че иска да е с мен и че ме обича, но съм объркан. Мисля че като си дойде трябва да поговорим още за това. Мисля че трябва да се говори рано за проблема а не след време да се отварят стари рани. Ако някои има мнение кажете ми го за да мога да преценя какво да правя, защото наистина много я обичам и не искам да я загубя . Благодаря ви предварително
Върнете се в началото Go down
peti86




Брой мнения : 1
Join date : 22.02.2012

СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 EmptyВто 26 Фев - 16:19

koteto_viky написа:
ДИМБАТА написа:


НАМЕРИ МЕ НЯМА ПРОБЛЕМИ.КУЧЕ КОЕТО МНОГО ЛАЕ НЕ ХАПЕ.ЗА ДА НЕ ТЕ СПРА ЗНАЧИ СИ МИ ПОД ДОСТОИНСТВОТО ДА ГОВОРЯ С ТЕБ.А ТУК СИ ЕДИН ЛЪЖЕЦ-АДНИНИСТРАТОР НА ЕДИН ФОРУМ С КОИТО ПРЕЗ ПОВЕЧЕТО ВРЕМЕ АДИ СЕ ЗАНИМАВА И ПИШЕ,АКО НЕ Е ТЯ НЯМА КОИ ДА ТИ ДРАСНЕ ЕДИН РЕД.ДА СПЯ В ТЯХ И СИ ПРАВИМ ТРОЙКА,ЖАЛКО ЧЕ НЯМАШ ТАЗИ ПРИВИЛЕГИЯ-СМЕШЕН СИ ЕТО ТИ ЕДНО ДОКАЗАТЕЛСТВО И АЗ ЩЕ ГЛЕДАМ В ТВОЯТА ПАНИЦА ЗА ДА ЗАЩИТАВАМ АДИ КАКТО ВИНАГИ ОТ ТАКИВА КАТО ТЕБ,САМО ДА ВМЕТНА ЧЕ КАТО СЪМ ХРАНИЛ АДИ ЗАНЧИ ТЯ СИ Е ДАВАЛА ПАРИТЕ ЗА ТЕБ,ТА КОИ СЪМ ХРАНИЛ?ТИ СИ ЗАВРИ ТВОЕТО ТАМ ДЕТО СЛЪНЦЕ НЕ ОГРЯВА ,ЗАЩОТО ТУК КАКТО КАЗВАШ ТИ СИ СИЛЕН,А ИЗВЪН ФОРУМА СИ БОКЛУК,НЕЩАСТНИК КОИТО НА 27 ГОДИНИ НЯМА НИЩО ПОСТИГНАТО В ТОЗИ ЖИВОТ И ТОВА ДЕТО ГО ИМА Е БЛАГОДАРЕНИЕ НА АДИ И НА ПЕТЯ.И ДВЕТЕ ГИ ЗАГУБИ ЗАРАДИ СЕБЕ СИ,АКО СИ ТОЛКОВА ДОБЪР ЩЯХА ДА СА С ТЕБ НАЛИ?ТИЧАЛ СИ ПО НЕЯ ЗАЩОТО ПЕТЯ ТЕ ЗАРЯЗА НАЛИ?НАЛИ И ТЯ БЕШЕ БОЛКУК?ГРИЖИ-ДА БЕ ДА.НЯМА ДА ТЕ УТАРВЕМ ОТ СВОЕТО ПРИСЪСТВИЕ ДОКАТО НЕПРЕСТАНЕШ ДА ЛЪЖЕШ И ДА СИ ТОЛКОВА ЛИЦЕМЕРЕН,ДА ТОВА ТИ Е КУЛТУРАТА.

ййНЕ , ЖЕЛАЯ ДА СЕ ВПУСКАМ В БЕЗМИСЛЕНИ СПОРОВЕ, НАЙ МАЛКО С ТЕБЕ НЯКЪКАВ СМОТАНЯК ДЕТО СЕ МИСЛИ ЗА ГОЛЯМАТА РАБОТА . НО НЯМА ДА МЪЛЧА ЗАЩОТО ТВОЕТО МНЕНИЕ МЕ ПРОВОКИРА . КАЗВАШ МНОГО НЕЩА , А ВСЪЩНОСТ НЕ ПОКАЗВАШ НИЩО. АЗ НИТО ЛАЯ НИТО МИ Е ЗОР ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С ТЕБ. КУЛТУРАТА ТИ Е ДОСТА НИСКА СЛЕД КАТО МЕ КОМЕНТИРАШ БЕЗ ДА ВИДИШ ФАКТИТЕ. А ТЕ СА ЧЕ В НОВИЯ МИ ЖИВОТ НЯМАМ НИЩО СВЪРЗАНО С АДИ ИЛИ ПЕТЯ . ВСИЧКО КОЕТО ИМАХ ИЛИ ИМ ГО ВЪРНАХ ИЛИ ГО ПОДАРИХ НА ПРИЯТЕЛИТЕ СИ,И ЗАПОЧНАХ ОТ НУЛАТА НА ЧИСТО. ТАКА НЯМА ВЕЧЕ НИЩО КОЕТО ДА МИ НАПОМНЯ ЗА ТЯХ И ЗА ОНОВА ВРЕМЕ. ТОВА БЕШЕ НАЧИНА ДА ЗАБРАВЯ ЗА ВСИЧКО. НИЩО НЕ СЪМ ЗАДЪРЖАЛ, ЗА ДА СЪМ ИЗПОЛЗВАЧ КАКТО КАЗВАШ . КАЗВАШ ЧЕ ВИНАГИ ЩЕ ЗАЩИТАВАШ АДИ НАЙ ДОБРЕ ВЗЕМИ Я ЗАЩИТИ ОТ СЕБЕ СИ . КАКВО ДА ТИ КАЖА ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ АЗ НЕ ТИЧКАМ ПО НИКОГО И НЕ ПОЗВОЛЯВАМ ДА МЕ ПРАВЯТ НА БАЛЪК, ТОВА МЕ ПРАВИ НЕУДОБЕН , ТОВА МЕ ПРАВИ БОКЛУКА . КАКВО ОТ ТОВА ЧЕ СЪМ САМ , ТОВА Е САМО И ЕДИСТВЕНО БЛАГОДАРЕНИЕ НА МЕН, НЕ СЪМ ПОЖЕЛАЛ НЕ СЪМ С МОМИЧЕ, СМЯТАМ ЧЕ ЗА МОМЕНТА Е ПО ДОБРЕ ДА СЪМ САМ ЗА ДА ПОДРЕДЯ ДОСТА ОБЪРКАНИЯ СИ ЖИВОТ . НО НА ТЕБ НЯМА ДА ДАВАМ ОБЕСНЕНИЯ С КОЯ СЪМ И КЪДЕ СЪМ , САМО ЗА ИНФОРМАЦИЯ ДОСТА МОМИЧЕТА ТИЧАТ ПО МЕН, И ВСЕ ОЩЕ НЕ СЪМ ОСТАНАЛ НА СУХО КАТО ТЕБ. А ЗА ТОВА КАКВО СЪМ ПОСТИГНАЛ МИСЛЯ ЧЕ ТИ ГО КАЗАХ НИТО СИ МИ НА ИНТЕЛЕКТА, И НИТО НА ПОСТИГНАТОТО ЗА ДА МИ СЕ ПРАВИШ НА НЯКОГО , ЗАЩОТО ЗА МЕН ТИ СИ ОТ ОКРЪЖНИТЕ ГРУПИ АКО ТОВА ТИ ГОВОРИ НЕЩО .НИТО СИ МИ НА ПОЛУЖЕНИЕТО, НИТО НА ИНТЕЛЕКТА, НИТО НА ПАРИТЕ МИ ЗА ДА МЕ КОМЕНТИРАШ. КАЗАХ ТИ ГЛЕДАЙ СИ В ТВОЯТА ПРАЗНА ПАНИЧКА И ЖИВЕЙ В ИЗМИСЛЕНИЯ СИ СВЯТ. АЗ СЪМ РЕАЛИСТ И ЗНАМ КАКВО МОГА И КАКВО ИСКАМ.
ТОВА ЧЕ СИ МАЛЧА ЗА МНОГО НЕЩА НЕ ЗНАЧИ ЧЕ СЪМ СТРАХЛИВЕЦ И БОКЛУК. А ПРОСТО Е ЧОВЕЩИНА, КОЛКОТО И ДА ГОВОРЯ ФАКТИТЕ СА ЕДНИ И СЪЩИ , И САМО СЕ ИЗЛАГАМ ПРЕД ПРИЯТЕЛИТЕ СИ, ЗАЩОТО ТЕ БЯХА ДО МЕН КОГАТО ИМАХ НУЖДА НЕ ТИ ИЛИ НЯКОЙ ОТ ВАШАТА ДРУЖИНКА. СЕГА ТЕ СА ВАЖНИ ЗА МЕН , И АЗ ДЪРЖА НА ТЯХ И ИМ ПОМАГАМ С КАКВОТО МОГА . ТОВА ЧЕ ТИ СИ РЕШИЛ ДА ГОВОРИШ ПРОТИВ МЕН НЕ Е НИЩО НОВО ПОД СЛЪНЦЕТО, ОЩЕ ДОКАТО БЯХ С АДИ ТИ СИ ГОВОРЕШЕ , ТОГАВА НЕ ТИ ОБРАШАХ ВНИМАНИЕ ЗАЩО ДА ГО ПРАВЯ СЕГА, НАКАКЪВ СМЕШНИК ДЕТО МНОГО ГОВОРИ Е РЕШИЛ ЧЕ Е НЕЩО ПОВЕЧЕ ОТ МЕН, НЯМА ПРОБЛЕМ МИСЛИ КАКВОТО СИ ПОИСКАШ, ВСЪШНОСТ ДУМИТЕ ТИ МЕ ЗАБАВЛЯВАТ И ПОКАЗВАТ НАЙСТИНА ЩО ЗА ЧОВЕК СИ. ТАКА ЧЕ УСПЕХ ОТ МЕН В ПЛЯМПАНЕТО НА ГЛУПОСТИ. НАВРЕМЕТО НЕ ИСКАХ ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С ТЕБ, А МИ БЕЩО МНОГО ЛЕСНО ДА ТЕ ВКАРАМ В МИША ДУПКА, И СЕГА ЗАЙЦИТЕ СТАНАХА ЛЪВОВЕ ДЕТО МНОГО ЗНАЯТ ДА ГОВОРЯТ, Е БЯГАЙ СИ В ДУПЧИЦАТА ЗАКЛЮЧВАЙ ВРАТАТА И НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С ХОРА ДЕТО НЕ МОЖЕШ ДА ИМ СТЪПИШ НА МАЛКИЯ ПРЪСТ. И ЗА ФИНАЛ ИСКАМ ДА ТИ КАЖА ЗАЩО НЕ СЕ ЗАНИМАВАМ С ФОРУМА, 1 АКО ЗНАЕШ КАКВО ЗНАЧИ АДМИНИСТРАТОР, ТОВА Е ЧОВЕКА КОЙТО СЕ ГРИЖИ ЗА ОПРЕДЕЛЕН САЙТ, СЛЕДИ ЗА ПРАВИЛНОТО МУ АКСПОАТИРАНЕ И ТН . НАПРАВИХ ГО ЗА ОСТАНАЛИТЕ НЕ ЗА СЕБЕ СИ, ТОВА ЧЕ НИКОЙ НЕ ПИШЕ НЕ МЕ КАРА ДА СЕ ЧУСТВАМ ЗЛЕ, НИТО ЧЕ НЕ СЪМ СЕ ЗАНИМАВАЛ С САЙТА ОТ ДЪЛГО ВРЕМЕ . НЯМАМ ВРЕМЕ, А И СЪМ ЗЛЕ С ОЧИТЕ ЗА ДА СЕДЯ ДЪЛГО ПРЕД ПС, НО МОЖЕШ ДА БЪДЕШ СПОКОЕН МНОГО СКОРО ЩЕ ПУСНА НОВИЯТ САЙТ , И ЩЕ ГО НАПРАВЯ КАТО ХОРАТА. АЗ НЕ СЪМ СИЛЕН ПРЕД МИШКАТА И СМЯТАМ ЧЕ СЪМ ГО ДОКАЗАЛ СТОТИЦИ ПЪТИ , ТАКА ЧЕ ПЛЯПАЙ СИ ГЛУПОСТИТЕ И МНОГО ТЕ МОЛЯ НЕ МЕ ЗАНИМАВАЙ С СЕБЕ СИ.


ТОВА НЕ СА МОИ ДУМИ ,АЗ КВОТО СЪМ ИСКАЛА СЪМ ГО КАЗАЛА
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ   СПОДЕЛИ  СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ - Page 18 Empty

Върнете се в началото Go down
 
СПОДЕЛИ СВОИТЕ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ
Върнете се в началото 
Страница 18 от 18Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Affection for affection :: ОБИЧ ЗА ОБИЧ-
Идете на: